Alūksnes kinologi sacensībās Gulbenē gūst godalgas

Alūksnes kinologi nedēļas nogalē piedalījās Gulbenes Pilsētas svētku laikā rīkotajās kinologu sacensībās, kur guva arī godalgotas vietas.

Alūksnes kinologi nedēļas nogalē piedalījās Gulbenes Pilsētas svētku laikā rīkotajās kinologu sacensībās, kur guva arī godalgotas vietas.
"Alūksniešiem tās bija kā treniņsacensības. Kopumā tajās piedalījās 21 dalībnieks no Valkas, Alūksnes, Gulbenes, Siguldas, Cēsīm, Valmieras. No Alūksnes turp devās astoņi dalībnieki - divi startēja profesionāļu grupā, bet seši - iesācēju grupā. Iesācēju grupā piedalās dalībnieki ar kucēniem vai suņiem, kas sacensībās startē pirmo gadu," stāsta sabiedriskās organizācijas "Remis" direktors Agris Naglis.
Profesionāļu grupā no Alūksnes piedalījās Ingvars Šnikvalds ar vācu aitu sugas suni Lili un Arnis Augulis ar rotveileru Keitu.
"Šajā grupā dalībnieki startēja divās apakšgrupās - līdz 35 gadu vecumam un vecāki. Grupā līdz 35 gadiem Arnis ar Keitu izcīnīja 4.vietu sešu dalībnieku konkurencē. Manuprāt, tas viņam ir labs rezultāts, jo profesionāļu grupā, kur galvenokārt ir jāstartē bez pavadām, viņš startē pirmo reizi. Savukārt Ingvars ar Lili startēja otrā profesionāļu vecuma grupā un izcīnīja 2.vietu," saka A.Naglis.
Viņš ir gandarīts par Alūksnes kinologu, kas startēja iesācēju grupā, rezultātiem.
"Ir prieks par Jāni Švolmani, kas sacensībās piedalījās ar amerikāņu buldogu un guva 2.vietu. Jaunietis ir neatlaidīgi trenējies, tādēļ arī rezultāts ir labs. Vēl iesācēju grupā no Alūksnes startēja Ginta Aizpuriete, Marita Pura, Raivis Podrezovs, Santa Masinga un Gints Berļakovs. Viņi uz sacensībām brauca pirmo reizi bez iepriekšējas pieredzes, turklāt Marita kopvērtējumā ierindojās 4.vietā," norāda A.Naglis.
27.augustā pulksten 11.00 Alūksnes Pilssalas stadionā risināsies Vidzemes čempionāts kinologiem. Tajā piedalīsies arī pirms tam minētie Alūksnes kinologi.
"Cerams, ka konkurence būs sīva, it īpaši starp profesionāļiem. Aicinām ikvienu interesentu apmeklēt čempionātu Alūksnē, jo esam iecerējuši parādīt arī kaut ko neierastu - suņu augstlēkšanas sacensības un suņu skriešanas sacensības," mudina A.Naglis.

Citu datumu laikraksti

  • Iesaistās latvāņu apkarošanā

    Pagājušajā gadā Zemkopības ministrijas aktīvās rīcības dēļ Latvija ieguva atbalstu latvāņu apkarošanai no Eiropas Savienības struktūrfondu...

  • Izstrādās tehnisko projektu vakarskolai

    Alūksnes rajona padomes jūlija sēdē tika pieņemts lēmums par grozījumu veikšanu rajona padomes 2005.gada budžetā.Alūksnes rajona padomes jūlija sēdē...

  • Vismazāk postījumu ceļu aprīkojumam

    Gada pirmajā pusē vismazāk postījumu ceļu aprīkojumam nodarīts Alūksnes rajonā. Vandāļi un pārgalvīgi braucēji radījuši 264 latu zaudējumus, tas ir...