Alūksnes pilsētas svētkos būs satiksmes ierobežojumi

Alūksnes pilsētas svētku dienās – no 3. līdz 5.augustam - Alūksnē būs satiksmes ierobežojumi.
Ņemot vērā notiekošos pārbūves darbus, satiksmei ir slēgts Ojāra Vācieša ielas posms no Pils ielas līdz Dārza ielai un Dārza ielas posms no Latgales un Tirgotāju ielu krustojuma līdz Ojāra Vācieša ielai.
Svētku pasākumu laikā būs noteikti vēl vairāki satiksmes ierobežojumi. No 3.augusta pulksten 18.00 līdz 4.augusta pulksten 17.00 satiksmei slēgta būs Pils iela posmā no Lielā Ezera ielas līdz Rijukalna ielai un Margaritas iela no Brūža ielas līdz Ojāra Vācieša ielai. Šajā laikā satiksme būs ierobežota Skolas ielā virzienā no Brūža ielas uz Ojāra Vācieša ielu, slēdzot satiksmi no Skolas ielas stāvlaukuma līdz Ojāra Vācieša ielai (no stāvlaukuma nebūs iespējams uzbraukt uz Ojāra Vācieša ielas).
No 4.augusta pulksten 17.00 līdz 5.augusta pulksten 05.00 satiksmei slēgta Pilssalas iela no Ojāra Vācieša ielas.
Svētku rīkotāji aicina pasākumu apmeklētājus maksimāli svētku norišu vietas apmeklēt kājām. Autotransportu novietot būs iespējams stāvlaukumos pie Alūksnes Kultūras centra, kā arī Skolas un Baznīcas ielā.
Svētdien Alūksnes kapusvētku laikā autovadītājiem jāņem vērā, ka kādu laika posmu no rīta būs iespējams uzbraukt augšā tuvāk kapsētai, taču vēlāk atbraukušajiem būs jānovieto savas automašīnas lejpus kapu kalniņa. Līdz ar to gadījumā, ja ir nepieciešams braukt līdz kapsētai, vajadzētu ierasties laikus pirms kapusvētku sākuma. Aicinām alūksniešus uz kapsētu doties kājām vai izmantot sabiedrisko transportu. Papildus jau esošajiem maršruta Alūksne-Kalnadruvas-Kapsēta-Alūksne autobusu reisiem svētdien, 5.augustā, maršrutā Autoosta-Kapsēta-Autoosta kursēs intensīvi papildu reisi no pulksten 9.00 līdz 15.00.
Arī atsevišķu pagastu pārvaldes, kur iedzīvotāji par to interesējušies, organizē kopīgu braucienu uz Alūksnes kapusvētkiem un atpakaļ. Šāda iespēja būs Mārkalnes, Annas un Jaunannas pagastu iedzīvotājiem. Aicinām interesentus sazināties ar pārvaldēm. Svinot Alūksnes pilsētas svētkus un alūksniešu dzimtu satikšanos, Alūksnes novada pašvaldība aicina svētku laikā, no 3. līdz 5. augustam, pacelt pie ēkām Latvijas valsts karogu.
— Evita Aploka,
Alūksnes novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste

Citu datumu laikraksti

 • Ērmaņu muižā būs Etnonakts

  Svinot Latvijas simtgadi un laikā, kad palikušas simts dienas līdz valsts dzimšanas dienai,  11.augustā daudzviet Latvijā notiks Latvijas simtgades...

 • Lustēs sešās Latvijas simtgades zaļumballēs

  Svinot Latvijas simtgadi un laikā, kad palikušas simts dienas līdz valsts dzimšanas dienai,  11.augustā daudzviet Latvijā notiks Latvijas simtgades...

 • Stiprie Ilzenē izaicina paši sevi 6

  Stiprie Ilzenē izaicina paši sevi

  Apvidus šķēršļu pārvarēšanas sacensības “Stipro skrējiens Ilzenē. Melnupes kauss” jau ir kļuvušas par tradīciju, kas noris astoto gadu un piesaista...