Alūksnes rajona policija informē

Liepna 14.decembrī ziņo, ka uz ceļa Liepna- Žīguri 1980.gadā dzimis vīrietis, būdams alkohola reibumā, vadīja automašīnu “Opel Omega” un uzbrauca gājējai, 1989.gadā dzimušai sievietei. Cietušo vainīgais pats nogādāja Balvu slimnīcā. Uzsākts kriminālprocess.

Alūksne 14.decembrī ziņo kaimiņi no Apes ielas 8, ka aiz aizslēgtām durvīm raud bērns. Noskaidrojās, ka dzīvoklī nav neviena cilvēka, bet automātiski ieslēgusies lelle “Babby born” un sākusi raudāt. Dzīvokļa īpašnieki bija izbraukuši uz ārvalstīm, un lelle raudāja, kamēr beidzās baterija.

Alūksne 14.decembrī ziņo, ka Rīgas ielā guļ 1935.gadā dzimusi sieviete stiprā alkohola reibumā un cilvēka cieņu apkaunojošā izskatā. Vainīgajai sastādīts administratīvais protokols.

Alūksne 14.decembrī ziņo, ka Pils ielas 38 kāpņu telpā atrodas divi vīrieši alkohola reibumā, kuri nav mājas iedzīvotāji. Vienam no viņiem – 1952.gadā dzimušajam – apsaldētas kājas, vīrietis nogādāts Alūksnes slimnīcā. Otrs ir 1959.gadā dzimušais.

Vireši 15.decembrī ziņo, ka Vidagā “Krācēs” nodedzis šķūnis ar tehniku 240 kvadrātmetru platībā. Iemesls – īssavienojums vienai tehnikas vienībai, kas atradās šķūnī. Daļu tehnikas paguva izglābt. 

Ilzene 8.decembrī Ilzenes pašvaldība ziņo, ka Jaunzemos pie autobusa pieturas vīrietis stiprā alkohola reibumā nokārtoja dabiskās vajadzības. Vainīgajam sastādīts administratīvais protokols.

Mālupe 8.decembrī 1981.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Volvo”, būdams alkohola reibumā un bez autovadītāja tiesībām. Uzsākts kriminālprocess.

Alūksne 10.decembrī ziņo, ka veikalā “Maxima” nozagta degvīna pudele 2,29 latu vērtībā. Vainīgais – 1950.gadā dzimis vīrietis, uzsākts kriminālprocess.

Liepna10.decembrī ziņo, ka Liepnas internātpamatskolas telpās atrodas divi skolas audzēkņi, būdami alkohola reibumā. 

Alūksne 10.decembrī no Alūksnes slimnīcas ziņo, ka medicīnas iestādē nogādāts 1994.gadā dzimis Liepnas internātpamatskolas audzēknis stiprā alkohola reibumā.

Alūksne 11.decembrī ziņo, ka veikalā “Maxima” nozagtas dažādas pārtikas preces 9,26 latu vērtībā. Pārbaudāmā – 1936.gadā dzimusi sieviete savu vainu noliedz. Uzsākts kriminālprocess.

Ziemeri 11.decembrī ziņo, ka Ziemeros īpašnieku prombūtnes laikā no mājas pazudušas dažādas mantas. Uzsākts kriminālprocess.

Zeltiņi 11.decembrī ziņo, ka Zeltiņu pagastā mājai, kuras īpašnieki galvenokārt dzīvo Rīgā, uzlauztas durvis un pazudušas dažādas mantas – zāģis, servīzes un citas. Šī māja būtiski apzagta arī iepriekšējā gadā. Uzsākts kriminālprocess.

Alūksne 13.decembrī Alūksnes rajona policijas pārvaldes pagalmā Pils ielā 17 notika kautiņš starp diviem vīriešiem. “Braucot automašīnā, vīrietim sekoja jau no Malienas. Vīrietis domāja paglābties policijas pagalmā, bet arī sekotājs tur iebrauca un izcēlās kautiņš, kārtojot savstarpējās attiecības,” stāsta kārtības policijas biroja priekšnieks Zigurds Safranovičs.

Gaujiena 13.decembrī ziņo, ka Gaujienas pagasta veikalā “Krasti” ienācis jaunietis, ar nazi piedraudēja pārdevējai un pieprasīja atdot naudu un trīs pudeles degvīna. Draudēšanas procesu iztraucēja pārdevējas meita, kas tobrīd ienāca veikalā. Jaunietis paņēma degvīnu un aizbēga. Uzsākts kriminālprocess, vainīgā persona noskaidrota un aizturēta – 1990.gadā dzimis Apes profesionālās skolas audzēknis no Mālupes pagasta. “Diemžēl pēdējā laikā cilvēki kļūst arvien agresīvāki un arvien biežāk uzbrūk citiem cilvēkiem, tādēļ iedzīvotājiem jābūt piesardzīgiem,” saka Z.Safranovičs.

Alūksne 14.decembrī Laurencenes ielā 8 automašīnu “BMW 520” vadīja 1987.gadā dzimusi sieviete, būdama alkohola reibumā un bez vadītāja tiesībām, un iebrauca kokā. Uzsākts kriminālprocess.

 

Citu datumu laikraksti

 • Apstiprina nolikumu

  Alūksne Pilsētas domes novembra sēdē deputāti apstiprināja konkursa “Sporta pasākumu organizēšana Alūksnes pilsētā 2009.gadā” nolikumu. Konkursa...

 • Gaujienieši – erudīcijas konkursa pusfinālā

  Gaujiena O.Vācieša Gaujienas vidusskolas komanda ir starp piecām Vidzemes reģionā, kuras reģionālajos pusfinālos sacentīsies par iespēju iekļūt...

 • Rīkos pasākumus visām paaudzēm

  Anna Tuvojoties svētkiem, Annas pagastā plānoti vairāki pasākumi. Pirmie no tiem notiks 20.decembrī. Šajā dienā pulksten 10.00 Annas pamatskolā...

 • Kā vērtējat valdības lēmumu palielināt pievienotās vērtības nodokli?

  Velta no Annas Šobrīd grūti pateikt, kā tas mūs ietekmēs. Tomēr domāju, ka tas ir par traku. Klausoties televīzijā teikto, varu vien secināt, ka...

 • Dāvāsim bērniem sapni!

  Labdarības akcija „Dāvāsim sapni!” jau ceturto gadu aicina piepildīt smagi slimu bērnu sapņus un sniegt atbalstu Bērnu paliatīvās aprūpes biedrībai....

 • Plāns ir pārāk bargs

  Apdraudēs uzņēmumu pastāvēšanu Lēmums palielināt PVN negatīvi ietekmēs uzņēmējdarbību. Uzņēmējiem vajadzēs lielākus līdzekļus, pērkot izejmateriālus...

 • Policija ziņo

  Alūksne 1.decembrī kāds alūksnietis ziņo, ka jaunieši ar kājām spārda jaunatklāto vides objektu pie Pilssalas tilta. Vainīgie jaunieši noskaidroti,...

 • Kopā var vairāk

  Kopš darbu Apes pilsētā ar lauku teritoriju sācis Alūksnes rajona Policijas pārvaldes Kārtības policijas biroja 2.nodaļas iecirkņa vecākais...

 • Reforma notiek ļoti smagā laikā

  Acīmredzot no Alūksnes rajona pašvaldībām neviens pārstāvis rīt nedosies piketēt pie Saeimas, kas lems par administratīvi teritoriālo dalījumu...