Alūksnes slimnīca pērn ir darbojusies veiksmīgi

Alūksnes rajona padomes aprīļa sēdē apstiprināja SIA „Alūksnes slimnīca” pārskatu par 2006.gadu un atzina, ka pagājušais gads rajona slimnīcai bijis veiksmīgs.

Alūksnes rajona padomes aprīļa sēdē apstiprināja
SIA "Alūksnes slimnīca" pārskatu par 2006.gadu un atzina, ka pagājušais gads rajona slimnīcai bijis veiksmīgs.
Pērn slimnīcai ir iegādāti vairāki nozīmīgi pamatlīdzekļi, ir veikti apjomīgi remontdarbi bērnu un terapijas nodaļā. Ir uzlaboti darba apstākļi personālam un sadzīves apstākļi slimniekiem. Finansējums slimnīcas attīstībai un remontdarbiem ir saņemts gan no Veselības ministrijas un Alūksnes rajona padomes, gan ņemot kredītu "SEB Latvijas Unibankā". Slimnīcas neto apgrozījums ir palielinājies uz aprūpēto pacientu un veikto medicīnisko pakalpojumu apmēra rēķina.
Alūksnes rajona padomes attīstības un finanšu nodaļas vadītāja vietniece Laima Bebre norāda, ka slimnīcas apgrozījums un bilance salīdzinājumā ar 2005.gadu pērn ir palielinājusies gandrīz divkārt.
"Pērn slimnīca ņēma kredītu jumta nomaiņai un pašlaik lielākā daļa kredīta, kas bija 50 000 latu, jau ir atmaksāta – atlikuši ir 12 500 latu, kas jāsamaksā šogad. Slimnīcā pērn tika iegādāta arī jauna rentgena aparatūra. Tiesa, 2006.gads slimnīcai ir beidzies ar zaudējumiem, bet pērn paveiktais un ieguldītie darbi ir daudz apjomīgāki par šiem zaudējumiem, tādēļ var apgalvot, ka slimnīca ir ļoti daudz izdarījusi un pērn strādājusi veiksmīgi," saka L.Bebre.
Alūksnes slimnīca ir noslēgusi līgumus par stacionārās, neatliekamās medicīniskās palīdzības un ambulatoro pakalpojumu sniegšanu ar Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūru. Maksas pakalpojumu apmaksas līgumi slimnīcai ir noslēgti ar apdrošināšanas akciju sabiedrībām "Balta", "Balva", "BTA", "Ergo Dzīvība", "Rīgas slimokase", kā arī Nacionālo Bruņoto Spēku štābu par Bruņoto Spēku personām sniedzamiem medicīniskajiem pakalpojumiem.
Pārskatā norādīts, ka SIA "Alūksnes slimnīca" arī turpmāk plāno remontēt telpas, nomainīt logus un vēlas iegādāties jaunu diagnostikas aparatūru.

Citu datumu laikraksti

  • Lai bērni pasaulē un Latvijā neciestu badu!

    Svētdien, 13.maijā, Apvienoto Nāciju Pasaules Pārtikas programma sadarbībā ar starptautisko kurjerpasta kompāniju TNT aicina simtiem tūkstošu cilvēku...

  • Apdraud kartupeļu gaišā gredzenpuve

    Pēdējos gados starp aktuālākajām problēmām kartupeļu audzētājiem ir kartupeļu gaišā gredzenpuve.Pēdējos gados starp aktuālākajām problēmām kartupeļu...

  • Zināmi konkursa uzvarētāji

    ES krustvārdu mīklu konkurss, veltīts Romas līgumu 50.gadadienas atzīmēšanai Latvijā, ir beidzies.ES krustvārdu mīklu konkurss, veltīts Romas līgumu...