Alūksnes ūdens motosportisti sacensībām gatavi

Turpinās no 1.lappuses

Eiropas čempionātam – 14 sportisti
Alūksnes novada sporta darba organizators Vilnis Veļķeris atzīst - bijis daudzās sacensībās Latvijā, bet pēc Pilssalas rekonstrukcijas mums ir viena no skaistākajām un modernākajām vietām. “Ceru, ka sacensībās pierādīsies - tā ir arī viena no labākajām ūdens motosporta vietām Latvijā!” viņš saka.
Par sacensībām interesi izrādījuši viesi no 14 valstīm, kas ir nebijis daudzums Alūksnei. Līdz ceturtdienai Eiropas čempionātam bija pieteikušies 14 braucēji, kas ir vairāk nekā puse no braucēju kopskaita šajā laivu klasē. Ja būs vairāk par 20, tad notiks kvalifikācijas braucieni. Pēc tiem - 4 braucieni, no kuriem 3 būs ieskaitē, uzvarētājus nosakot, skaitot braucienos iegūtos punktus. Tā kā šis pasākums ir vienreizējs šogad, tad trofejas kārotāju varētu būt daudz.
Savukārt Latvijas čempionātā gaidāms vairāk nekā 40 laivu starts - jācer, ka mūsu klubs “Nord Ost” atkārtos sezonas atklāšanas sacensībās pārliecinoši izcīnīto uzvaru klubu ieskaitē, jo startēt gatavojas visi aktīvie kluba braucēji.
Alūksnei – 9 vecmeistari un debitanti
Alūksnes ūdens motosporta kluba “Nord Ost” valdes loceklis Armands Musts norāda – Latvijas čempionāta posmā Alūksnē “Nord Ost” komandā startēs deviņi braucēji. “GT-15 laivu klasē mums būs debitants – alūksnietis Artūrs Brahmanis. GT-30 laivu klasē startēs Monta Melzoba un Roberts Minings. OSY-400 klasē – Kristers Musts. Pēc 30 gadu pārtraukuma brauksim ar savu laivu skuteros jeb O-250 laivu klasē, kur startēs Reinis Musts. Treniņu Reinim ir bijis maz ar šo laivu, jāiet uzreiz kaujā, bet kā būs - būs. S-550 laivu klasē startēs Gints Rozenbergs un Edgars Špacs.  Glise­ros jeb RN-2000 laivu klasē startēs vidzemnieks Gints Puriņš un tikai sacensībās Alūksnē - arī alūksnietis Normunds Sniķers,” stāsta A.Musts. 
Zinot to, ka sacensībās Jūrmalā Alūksnes komanda no 2.vietas ieguvējiem atrāvusies jau par 200 punktiem, tad tas ir potenciāls, lai alūksnieši līdz sezonas beigām stabili noturētos pirmajā trijniekā starp komandām. A.Musts uzsver – mērķis ir šosezon būt pirmajiem komandu vērtējumā.

— Didzis Bauers, Līga Vīksna

Citu datumu laikraksti

 • Pārdošanu atliek

  Pārdošanu atliek  4

  SIA “Alūksnes nami” iecerētajā pārdošanā vakar Alūksnes novada domes sēdē bija pavērsiens – domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis rosināja jautājumu...

 • Alūksne īsumā

  Ziemeri ◆ No 28.jūnija sakarā ar tilta avārijas stāvokli līdz ekspertu slēdzienam un turpmāko lēmumu pieņemšanai VAS “Latvijas valsts ceļi” Alūksnes...

 • Uz Mārkalnes ceļa sākušies remontdarbi

  SIA “8 CBR” ir sākuši remontdarbus uz valsts autoceļa Kolberģis–Ponkuļi posmā no Lāzberģa līdz Mārkalnei. Būvnieki aicina autovadītājus būt...