Alūksnieši neliek vilties

Talsu apkārtnē esošajā Kamparkalnā notika “Vivus.lv” MTB Maratona seriāla 4.posms. Tas veidots ar domu, lai sacensību dalībnieki varētu sevi izaicināt trasē, kas piemērota pilnas amortizācijas velosipēdiem, jo šķērsot nācās gan pļavas, gan karjeru ar līkumotām taciņām kāpumos un nobraucienos.

Atzīstami sasniegumi
Novadnieks Oskars Muižnieks saviem faniem nelika vilties - viņš apliecināja sevi kā dominējošu Latvijas MTB braucēju un izcīnīja pārliecinošu uzvaru maratona distancē. Reinis Markss finišēja 7.vietā vīriem, bet Rolands Zarītis bija desmitais. Edgars Krūmiņš V30 grupā bija 6.vietā.
Ierasti viskuplāk pārstāvētā alūksniešiem ir „Latvijas Valsts Meži” pusmaratona distance, kurā savās grupās Anita Muižniece izcīnīja 2.vietu, bet Beāte Kovgere bija 3.vietā. Vīriem distance V45 grupā vislabāk padevās Viesturam Kazainim, kurš finišēja 2.vietā, mazliet atpalika Guntis Kozilāns (6.) un Jurijs Kovgers (8.). Pārliecinoši labākais V60 grupā bija Gunārs Rozenbergs.

Konkurence spēcīga
“Trase bija visgrūtākā, kāda vien bijusi Latvijā - ar taciņām, pļavām, kādreiz uzartiem tīrumiem, karjeru. Brīžiem kratīja tā, ka stūri bija grūti noturēt. Jāsaka, ka manā grupā konkurenti nav tik stipri un uzvara nāca viegli. Vairāk cīnos pats ar sevi, lai saglabātu labu starta vietu. Kopvērtējumā neesmu labākais, jo nebraucu vienu posmu, bet plānoju, ka pārējos piedalīšos un rezultāts būs labs,” stāsta Gunārs Rozenbergs.
Viņš uzsver, ka arī pārējie alūksnieši labi startēja. “Oskars bija lielisks! Viņš jau pirmajā aplī no visiem bija lielu gabalu priekšā. Reinis nobrauca savos spēkos, bet Rolands darba dēļ netiek uz visiem posmiem, tāpēc brauc savā režīmā. Anita labi nobrauca - 2.vieta, bet jāsaka, ka viņas konkurente uz pirmo vietu ir ļoti spēcīga. Prieks par Viestura 2.vietu, jo viņam patīk šādas grūtas trases un bija iespēja uzvarēt stipros konkurentus. Ar Aināru Voltu braucam Igaunijas maratonus, un ļoti labi veicās man “Bosch Eesti Maastikurattasari” maratonā - divus posmus līdz beigām esmu nodrošinājis pirmo vietu savā grupā. Aināram gan tik labi neveicās, jo ļoti stipra konkurence. Ar Aināru un Anitu domājam braukt Hānjas 100 kilometru maratonu, Ainārs domā arī Apes “Vivus.lv” MTB Maratona posmā nobraukt 100, es gan pacīnīšos par uzvaru parastajā distancē,” par saviem un citu alūksniešu piedzīvojumiem, minot pedāļus, stāsta Gunārs Rozenbergs.

— Didzis Bauers

Citu datumu laikraksti

 • Pārdošanu atliek

  Pārdošanu atliek  4

  SIA “Alūksnes nami” iecerētajā pārdošanā vakar Alūksnes novada domes sēdē bija pavērsiens – domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis rosināja jautājumu...

 • Alūksne īsumā

  Ziemeri ◆ No 28.jūnija sakarā ar tilta avārijas stāvokli līdz ekspertu slēdzienam un turpmāko lēmumu pieņemšanai VAS “Latvijas valsts ceļi” Alūksnes...

 • Uz Mārkalnes ceļa sākušies remontdarbi

  SIA “8 CBR” ir sākuši remontdarbus uz valsts autoceļa Kolberģis–Ponkuļi posmā no Lāzberģa līdz Mārkalnei. Būvnieki aicina autovadītājus būt...