Alūksnieši spēlēs finālā

Ir beigušās Latvijas skolu futbola kausa izcīņas otrās kārtas sacensības, un finālā šogad spēlēs divas Alūksnes rajona skolu komandas.

Ir beigušās Latvijas skolu futbola kausa izcīņas otrās kārtas sacensības, un finālā šogad spēlēs divas Alūksnes rajona skolu komandas.
Par Latvijas skolu futbola kausu, kas no 9. līdz 11.septembrim norisināsies sporta un atpūtas kompleksā "Ķeizarmežs", kopumā sacentīsies 24 zēnu un desmit meiteņu komandas. Par uzvaru cīnīsies Alūksnes sākumskolas 1993.gadā dzimušo zēnu komanda un Gaujienas vidusskolas 1990.gadā dzimušo zēnu komanda.
Pavisam šogad turnīrā piedalījās vairāk nekā 700 komandu un 14 000 skolnieku.
"Latvijas skolu futbola kausa izcīņu organizējam jau trešo gadu pēc kārtas, turklāt arvien turpina pieaugt interese par turnīru ne tikai no spēlējošo, bet arī atbalstītāju un līdzjutēju puses," informē organizācijas "Skolu futbola līga" direktore un turnīra organizētāja Baiba Hatuļeva.
"Tas pierāda, ka Latvijā futbols attīstās un mēs esam uz pareizā ceļa, lai varbūt nākotnē kādu Latvijas skolu futbola kausā spēlējošu jaunieti piesaistītu ja ne Latvijas izlasei, tad kādam klubam gan," stāsta B.Hatuļeva un norāda, ka ir iecere šādu turnīru rīkot ne tikai starp Latvijas skolām, bet arī starp Igaunijas un Lietuvas jauniešiem.

Citu datumu laikraksti

  • Iesaistās latvāņu apkarošanā

    Pagājušajā gadā Zemkopības ministrijas aktīvās rīcības dēļ Latvija ieguva atbalstu latvāņu apkarošanai no Eiropas Savienības struktūrfondu...

  • Izstrādās tehnisko projektu vakarskolai

    Alūksnes rajona padomes jūlija sēdē tika pieņemts lēmums par grozījumu veikšanu rajona padomes 2005.gada budžetā.Alūksnes rajona padomes jūlija sēdē...

  • Vismazāk postījumu ceļu aprīkojumam

    Gada pirmajā pusē vismazāk postījumu ceļu aprīkojumam nodarīts Alūksnes rajonā. Vandāļi un pārgalvīgi braucēji radījuši 264 latu zaudējumus, tas ir...