Alūksnieši startiem olimpiādē ir gatavi

Alūksnes rajona pašvaldība ir izdarījusi komandas skaitlisko pieteikumu Latvijas 1. ziemas olimpiādei, kas no 28. līdz 30.decembrim notiks Siguldā.

Alūksnes rajona pašvaldība ir izdarījusi komandas skaitlisko pieteikumu Latvijas 1. ziemas olimpiādei, kas no 28. līdz 30.decembrim notiks Siguldā.
Treneru Intara Berkuļa un Sergeja Sverčkova vadībā startam biatlonā gatavojas Kristaps Lībietis, Jānis Pleikšnis, Normunds Putns, Gints Rozenbergs, Dāvis Putnis un Ingus Balodis. Savukārt distanču slēpošanā rajona godu aizstāvēt ir gatavi Jānis Ģērmanis, Oskars Muižnieks, Artūrs Švūksts, Žanna Juškāne un Baiba Šteinerte.
Sacensībās piedalīsies vairāk nekā 700 sportisti no visas Latvijas, apliecinot savu varēšanu 11 ziemas sporta veidos, tostarp biatlonā, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, snovbordā, bobslejā, kamaniņu sportā, skeletonā, daiļslidošanā, šorttrekā, hokejā un kērlingā. Pieci no šiem sporta veidiem notiks ārpus Siguldas: šorttreks - Ventspilī, daiļslidošana - Rīgā, kērlings - Jelgavā, biatlons - Priekuļos, hokejs - Babītes pagasta "Siemens Ledus hallē".
Informācija par šo sporta notikumu skatāma mājas lapā "www.olimpiade2005.lv". Pašlaik olimpiādes atklāšanas un noslēguma ceremoniju scenāriji netiek atklāti, tomēr ir zināms, ka atklāšanas ceremonija, sportistu parāde un svētku uguņošana notiks 28.decembrī pulksten 19.00 viesnīcas "Sigulda" laukumā. Olimpiādes noslēguma pasākums būs 30.decembrī pulksten 17.00 viesnīcas "Sigulda" laukumā. Organizatori cer, ka spēļu laikā būs atbilstoši laika apstākļi, lai varētu sekmīgi noritēt visi sporta veidi.

Citu datumu laikraksti

  • Politiķi izprot, bet nesola

    Spilgta Alūksnes 4. Grāmatu svētku epizode bija sociālajiem jautājumiem veltītā diskusija, kurā piedalījās pieci Latvijā pazīstami politiķi.Spilgta...

  • Latvijā ir melno stārķu populācijas centrs

    Alūksnes Dabas muzejā “Vides labirints” izveidota jauna izstāde, kas stāsta par mūsu spārnoto draugu tālajiem ceļojumiem.Alūksnes Dabas muzejā "Vides...

  • Dibina jaunu asociāciju

    Ceturtdien, 17.novembrī, Rīgā, viesnīcā “Rīga”, paredzēta Latvijas Augļu un dārzeņu importētāju un vairumtirgotāju asociācijas dibināšana.Ceturtdien,...