Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Alūksniešu ģimenē piedzimst dvīnīši

Alūksniešu Daces un Oļģerta Bizjukovu ģimenē nesen piedzima dvīnīši Edijs un Enijs. Tas ir pirmais gadījums šogad, kad Alūksnē piedzimuši dvīnīši.

Alūksniešu Daces un Oļģerta Bizjukovu ģimenē nesen piedzima dvīnīši Edijs un Enijs. Tas ir pirmais gadījums šogad, kad Alūksnē piedzimuši dvīnīši.
Puikas Edijs un Enijs ir dzimuši 1.oktobrī. "Edijs ir tikai vienu minūti vecāks par Eniju. Viņi ir identiskie dvīņi, jo atradās vienā placentā. Sākumā man šķita, ka vienam mazulim ir apaļāka galviņa, bet tā nav. Vecmamma reizēm nevar atšķirt, kurš ir kurš mazdēls, bet man par to galva nav jālauza," smej D.Bizjukova.
"Zināju, ka būs dvīnīši, jo ārsts par to brīdināja. To uzzinot, bira pārsteiguma asaras. Man rados nav dvīņu, bet vīram gan ir. Viņš jau pirms tam ieminējās, ka varbūt mums arī būs dvīņi. Toreiz tam neticēju, bet nu viņa vārdi ir piepildījušies. Protams, ir grūti naktīs, jo abi mazuļi uz ēšanu nemostas vienlaikus, tomēr ir neizsakāms prieks par abiem dēliem," stāsta D.Bizjukova.
Mazos brālīšus mājās gaidīja divus gadus vecā māsiņa Santa. "Viņa ir ļoti priecīga. Kad pēc dzemdībām meita pie manis atnāca, pirmais jautājums bija: "Kur ir brāļi?", nevis, - "kur mamma?". Kad piedzima brālīši, Santa sāka apmeklēt pirmsskolas izglītības iestādi. Viņai tur patīk," secina D.Bizjukova.
Alūksniete vērtē, ka valsts jaunajiem vecākiem nesniedz pietiekamu atbalstu. "Manuprāt, bērnu pabalstiem vajadzētu būt lielākiem. Interesanti, ja piedzimst dvīnīši - zīdaiņa pūriņš ir katram, bet ikmēneša pabalsts ir atšķirīgs: vienam tie ir 30 lati mēnesī, bet otram - gandrīz uz pusi mazāk. Vecākiem ir dubultas rūpes, bet valsts uzskata, ka no dvīņiem tikai viens ir bērns, bet otrs - nav pilnvērtīgs, jo var saņemt tikai pusi no pabalsta. Tas ir absurdi," uzskata dvīnīšu māmiņa.

Citu datumu laikraksti

  • Viņš izvēlējās jaunu kombainu, nevis mīļoto sievieti

    Divi mēneši pagājuši, kopš Ludmila zaudēja darbu un viņai izjuka attiecības ar mīļoto cilvēku, taču joprojām viņa par to domā katru dienu.Divi mēneši...

  • Dosies uz sacensībām

    Pieci Alūksnes kinologi rīt, 9.novembrī, dosies uz Smilteni, lai piedalītos Latvijas čempionātā suņu nacionālajā daudzcīņā un vienlaikus arī...

  • Cepts sams ar citronu un medu

    Ikdienā ēdienkartes dažādošanai gaļu var aizstāt ar zivīm, kas ir bagātas ar olbaltumvielām un fosforu. Zivis var gatavot daudzveidīgi.Ikdienā...