Alūksniešus aicina piedalīties

Ar Latvijas neatkarības atjaunošanu saulītē tika celta arī latviešu nacionālā kāršu spēle - zolīte (pirmskara laikā saukta par revelītu). Gandrīz ikviena sevi cienoša organizācija savā iekšējā sporta dzīvē iekļauj šo spēli.

Ar Latvijas neatkarības atjaunošanu saulītē tika celta arī latviešu nacionālā kāršu spēle - zolīte (pirmskara laikā saukta par revelītu).
Gandrīz ikviena sevi cienoša organizācija savā iekšējā sporta dzīvē iekļauj šo spēli. Latvijā atsevišķi notiek reģionu, pilsētu un rajonu čempionāti komandām un individuāli.
Arī Gulbenes pusē ir zolītes meistari, kuri aktīvi braukā pie kaimiņiem un "mačojas". Aktīvākie ir I.Briedis, O.Sikaters, V.Kleins, A.Dzērve, I.Stojašs un citi.
Gulbenes atklātais zolītes spēles čempionāts (individuāli), kuru rīko FB "Gulbene 2005" kopīgi ar Gulbenes pilsētas domi, notiks Gulbenes rajona Staru kultūras namā 23.oktobrī.
Organizatori aicina Alūksnes zolītes lielmeistarus piedalīties šajā pasākumā.
Dalībnieku ierašanās un reģistrēšanās - līdz pulksten 9.40, pulksten 9.50 - izloze. Pulksten 10.00 notiks sacensību pirmā kārta. Kopumā paredzētas astoņas kārtas pa
55 minūtēm (vai 24 partijas).
Dalībniekiem možumu palīdzēs uzturēt kafejnīca "Sonāte".
Informācija pa tālruni 9715606.

Citu datumu laikraksti