Alūksnietis akcijā laimē automašīnu

Alūksnietis Jānis Leimanis Unibankas rīkotajā norēķinu karšu akcijā “Ar VISA karti uz nākotni” laimējis galveno balvu - automašīnu “Toyota Corolla Verso”. Ceturtdien laimīgais balvas īpašnieks saņēma automašīnas atslēgas un ar vērtīgo balvu devās mājup.

Izredzes saņemt balvu: bija vienam n0 6 000 000.
Alūksnietis Jānis Leimanis Unibankas rīkotajā norēķinu karšu akcijā "Ar VISA karti uz nākotni" laimējis galveno balvu - automašīnu "Toyota Corolla Verso". Ceturtdien laimīgais balvas īpašnieks saņēma automašīnas atslēgas un ar vērtīgo balvu devās mājup.
"Tad, kad Unibankas Alūksnes filiāles pārvaldnieks Aigars Aizups atbrauca un pavēstīja par laimestu, jautāju, vai tas nav joks. Pārsteigums ir liels, vēl nevaru īsti tam noticēt. Jūtos kā septītajās debesīs," laikrakstam stāsta Jānis Leimanis.
Priecīgajā notikumā kopā ar J.Leimani bija viņa draudzene Gunta un draugs Imants. Mājupceļā no Rīgas Jānis pats sēdies pie jaunā spēkrata stūres un izmēģinājis, kā tas ripo.
J.Leimanis strādā SIA "Cita būve" par kurinātāju, tāpēc pirmajā dienā pēc balvas saņemšanas to bija apsolījis parādīt darba kolēģiem. J.Leimanis ar maksājumu karti norēķinās reti, laimīgais pirkums bijis tikai dažu latu vērtībā. Jānis devies uz dzimšanas dienas svinībām, tāpēc iegādājies arī alkoholisko dzērienu. Pudele nokritusi zemē un saplīsusi, tāpēc nosprieda: ja tā notiek, būs laime. "Pirmo reizi dzīvē man ir laimests. Nekad pat mazu balvu neesmu vinnējis," atklāj J.Leimanis. Pāris gadus viņam nebija savas automašīnas, tagad vairs nevajadzēs tik bieži mērot ceļu ar kājām. Savulaik viņam jau bijis "Toyota" markas auto.
Akcijā piedalījās ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas no 15.novembra līdz 16.janvārim vismaz vienu reizi bija norēķinājies ar VISA maksājumu karti. "Latvijā kopumā izsniegts 982 000 VISA karšu. Katrs kartes lietotājs par pirkumiem norēķinās vidēji divas līdz trīs reizes mēnesī, tāpēc izredzes laimēt akcijas galveno balvu bija apmēram 1: 6 000 000," uzsver Unibankas vecākais viceprezidents Ainārs Ozols. Gada laikā ar VISA kartēm klienti norēķinājušies 3,6 miljonus reižu.

Citu datumu laikraksti

  • Ir radīti, lai būtu viens otram blakus

    Kas cilvēka dzīvē kļūst par galveno prioritāti, kad darba mūžs ir aiz muguras, bērni izauguši un radījuši iespēju priecāties par mazbērniem.Kas...

  • Turpinās konkurss “Veselā miesā vesels gars”

    Turpinot konkursu “Veselā miesā vesels gars”, ko rīko Alūksnes rajona tūrisma darbinieki sadarbībā ar vietējiem laikrakstiem, šodien publicējam...

  • Daļu zāļu kompensēs

    Ar šā gada 1.janvāri Veselības ministrija nolēmusi daļu līdz šim centralizēti iepērkamo onkoloģisko un hematoloģisko medikamentu (tos slimnieki...