Apē sportotprieks neapsīkst

Apenieši, sporta organizatores Aijas Latikas rosināti, arī šīs “neziemīgās” ziemas apstākļos sarīkojuši vairākus sportiskus pasākumus.

Apenieši, sporta organizatores Aijas Latikas rosināti, arī šīs "neziemīgās" ziemas apstākļos sarīkojuši vairākus sportiskus pasākumus.
Gadu mijas noskaņās Apes pilsētas sporta zālē notika sporta un atpūtas vakars, kurā pulcējās vairāk nekā 70 sportistu un līdzjutēju. Notika sacensības četros sporta veidos. Jautrajiem un nopietnajiem startiem pieteicās 13 komandas, ko veidoja četri dalībnieki.
Dalībnieku fantāzija izpaudās savdabīgajos komandu nosaukumos, piemēram, "Nogurušie rūķi", "Salaveči" "Sprogainie monstri" un "Japāņi".
Apē ir daudz ģimeņu, kur sporta aktivitātēs piedalās ne tikai vecāki, bet arī viņu bērni: Zvejnieki, Semjonovi, Vīksnas, Latiki. Patīkami, ka šajā pasākumā divas ģimeņu komandas startēja bez pieaicinātiem dalībniekiem. "Sportisti sacentās novusā, basketbola "šovā", ķegļu spēlē un šautriņu mešanā," stāsta Aija Latika.
Zibensturnīrs pārvēršas maratonā
A.Latikai bija atsaucīgi palīgi. Rotaļu vadīšanu uzņēmās Anita Harju, viņa gādāja arī par zāles svētku noformējumu. Punktus lielajā tabulā pie zāles sienas ierakstīja Veronika Ābolkalne.
"Katrs ar nepacietību gaidīja nopelnīto punktu parādīšanos tabulā," saka A.Latika.
Par mūziku un iespēju dziedāt karaoke līdz rīta gaismai vakara organizatori saka paldies Igoram Dzedonim, kurš turklāt palīdzēja tiesāt sacensības. Vērtēt sacīkstes palīdzēja Agnese Soveiko un Rimants Krievāns. Vabulnieku ģimene arī šoreiz bija atsaucīgi pasākuma organizēšanā un neatteicās tiesāt azartisko novusa zibensturnīru, kas pārvērtās "maratonā".
Veiksmīgākā kopvērtējumā ar 364 punktiem bija komanda "Afrodiziaki", nākamā - J.V.M.M.", kas nopelnīja 315 punktus. Daudz neatpaliekot, trešajā vietā ar 285 punktiem - mazo puišu komanda "Sniegbaltītes". Uzvarētājas komandas saņēma Apes pilsētas domes gādātās saldās balvas.
Ģimene saņem kausu
Tituls "Apes sportiskākā ģimene 2004.gadā" tika piešķirts Vabulnieku ģimenei: Mārim, Līgai un viņu bērniem - Klāvam, Tomam un Lindai. "Viņi ne tikai piedalās visās sportiskajās aktivitātēs pilsētā, bet ar labiem panākumiem aizstāv Apes godu rajona un valsts sacensībās orientēšanās sportā. Vabulnieki piedalījās arī tautas skrējienā "Apkārt Alūksnes ezeram". Par spīti nopietnajai traumai ar ģimenes atbalstu sacensības turpināja Klāvs. Šādu kausu Apē piešķīrām pirmo reizi. Varbūt tas mudinās sasparoties arī citas ģimenes," vērtē A.Latika. "Balvas saņemt vienmēr ir patīkami. Arī turpmāk visa ģimene centīsimies piedalīties sacensībās, cik tas būs iespējams, apvienojot sportošanu ar darbu, mācībām un finansiālajām iespējām," iespaidos par apbalvojumu dalās Māris Vabulnieks.
Cieņā ir basketbols
8.janvārī sporta zālē uz sacensībām pulcējās basketbolisti, lai noskaidrotu spēcīgāko komandu un gatavotos rajona čempionātam. Api pārstāvēja trīs komandas, kas cīnījās ar Jaunlaicenes un Gaujienas komandām.
"Cīņas bija spraigas, komandas - spēkos līdzīgas. Uzvarēja apeniešu komanda "Sili", arī trešie bija apenieši. Uzvarot pēdējās divās spēlēs, otro vietu negaidīti izcīnīja gaujienieši," stāsta spēļu tiesnesis Andris Zeltiņš.
Labu sniegumu rāda basketbola veterāni. Apes jauniešu komanda izcīnīja ceturto vietu.
Alūksnes rajona čempionāta spēlēs pašlaik trešajā vietā ir Apes izlase. Spēlēs līdz šim piedalījušies Māris Latiks, Andris Jaunzems, Jānis Epners, Didzis Janušs, Rinārs Teters, Ģirts Kučers, Mārcis Jakobsons, Raimonds Priževoits, Kārlis Latiks, Māris Riekstiņš un Valērijs Antropovs.

Citu datumu laikraksti

  • Sapņu ķērāja noslēpums

    Esmu dzirdējusi par sapņu ķērāju. Arī sarunās paziņas stāsta, ka viņiem esot sapņu ķērājs. Gribētu uzzināt par to kaut ko vairāk."Esmu dzirdējusi par...

  • Godinās labākos tirgotājus

    4.februārī notiks konkursa “Latvijas labākais tirgotājs 2004” noslēguma pasākums, kura finālā piedalās 110 dalībnieki - 39 uzņēmumi no Rīgas un 71 -...

  • Vētra radījusi 120 000 latu zaudējumus

    Alūksnes rajonā zaudējumi rēķināmi vismaz 120 000 latu apmērā. Tāda informācija nosūtīta Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijai.Alūksne...