Apenieši sagādā pārsteigumu

Alūksnes rajona pašvaldību sporta spēlēs negaidīti uzvarēja Apes komanda, kas kopvērtējumā ieguva 33 punktus, par vienu punktu apsteidzot līderus pirms stafetēm - Zeltiņu un Trapenes pašvaldības sportistus.

Alūksnes rajona pašvaldību sporta spēlēs negaidīti uzvarēja Apes komanda, kas kopvērtējumā ieguva 33 punktus, par vienu punktu apsteidzot līderus pirms stafetēm - Zeltiņu un Trapenes pašvaldības sportistus. Viņiem vajadzēja samierināties ar otro un trešo vietu.
"Pirms stafetēm, kas bija sporta spēļu noslēgumā, līderi bija zeltinieši, trapenieši un alūksnieši, bet pēc tām viss mainījās. Stafetēs dalībniekiem bija vajadzīga veiklība un ātrums," secina Alūksnes rajona padomes padomnieks sporta jautājumos Vilnis Veļķeris.
Katrs pagasts, rīkojot sporta svētkus, izvēlas atšķirīgas disciplīnas. Pirmo reizi vajadzēja sacensties florbolā, kur uzvaru izcīnīja gaujienieši. Viņi apsteidza Alūksnes rajona padomes un Alsviķu pašvaldības spēlētājus. Golfa sitieni visveiksmīgāk izdevās Zeltiņu pašvaldības komandai, kurā spēlēja Elita Laiva un Guntis Tučs. Daudz neatpalika Ilze Lipstoka un Sergejs Sotņikovs no Trapenes, kā arī Tamāra Stafecka un Edijs Gusts no Alūksnes pilsētas domes. Futbola soda sitienos uzvaru izcīnīja Liepnas pašvaldība, tālākajās vietās atvirzot Trapenes un Alūksnes spēlētājus. Savukārt pludmales volejbolā pirmos trīs vietu ieguvēji ierindojās šādi: Trapene, Ape, Zeltiņi. Pašvaldības vadītāju, sekretāru un kultūras darbinieku sacensības bija "profesionālas". Ar uzdevumiem 55 sekundēs tika galā Zeltiņu pašvaldības darbinieces Elita Laiva un Silva Zariņa, kas nopelnīja arī desmit soda sekundes, tomēr uzvaras laurus nezaudēja. Tikai sekundes desmitdaļa no viņām šķir trīs otro vietu ieguvējus: Apes, Trapenes un Liepnas pašvaldības vadītājus. Kultūras darbinieku erudīciju apliecinājuši Malienas, Virešu un Alūksnes pārstāvji. "Džungļu" un "Kombinētajā" stafetē nepārspēti bija apenieši.
"Mālupes pašvaldība 10. - jubilejas - sporta spēles bija gaidījusi. Tas bija redzams visur - sakopta sporta bāze un apkārtne, no ziediem veidots spēļu skaitlis un vakara sarīkojumam greznota sporta halle. Tā bija laba mācību stunda kolēģiem, kas varēja gūt pieredzi savas pašvaldības sporta svētkiem, aicinot uz tiem kaimiņus," vērtē V.Veļķeris. Viņš uzskata, ka katram ir jādomā par savu fizisko formu un veselību. Sports ne tikai norūda, bet ļauj arī labāk strādāt kabinetā.
Liela interese ir par nākamā gada sporta spēlēm. Tās organizēt pieteicās Malienas, Annas, Alūksnes un Liepnas pašvaldība. Pēc komandu balsošanas nākamvasar visi tiksies Liepnā, kur sporta spēles rīkos pēc desmit gadu pārtraukuma.

Citu datumu laikraksti

  • Kā izvairīties no viltotām latu monētām?

    Kā izvairīties no viltotām latu monētām? Lai cik labi aizsargāta un droša ir kādas valsts, arī Latvijas, nauda, noziedznieki to mēģina viltot.Kā...

  • Cels sporta kompleksu

    Alūksnes pilsētas domes deputāti nolēma atbalstīt Nacionālo bruņoto spēku viceadmirāļa Gaida Andreja Zeibota lūgumu par zemes gabala piešķiršanu...

  • Bērnus rosina zīmēt

    Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija 2004. gada Eiropas Kultūras mantojuma dienās “100 apdraudētākie kultūras pieminekļi” izsludina...