Apes pilsētas svētkos rīko sporta dienu

Apes pilsētas svētki šogad risināsies 21.augustā un tajos liela uzmanība būs veltīta sportiskām aktivitātēm.

Apes pilsētas svētki šogad risināsies 21.augustā un tajos liela uzmanība būs veltīta sportiskām aktivitātēm.
"Svētku atklāšana no rīta ir paredzēta pie Apes pilsētas domes. Katru gadu pilsētā rīkojam sporta dienu, bet šogad vairāku apsvērumu dēļ nolēmām to organizēt pilsētas svētku laikā. Pēc svētku atklāšanas gan lieli, gan mazi varēs doties uz pilsētas stāvlaukumu, kur varēs piedalīties gan tradicionālos, gan netradicionālos sporta veidos. Bērniem, pieaugušajiem un ģimenēm būs sacensības uz piepūšamās atrakcijas "Lielā balva"," stāsta Apes tautas nama mākslinieciskās daļas vadītāja Edīte Dauškane.
Dienas laikā Apes pilsētas bibliotēkas lasītavā interesentus gaidīs vēstures materiālu izstāde "Ape laiku lokos", bet tautas namā būs amatieru videofilmu demonstrēšana par Meteņdienu Apē - "Vaidavas krastā 6.martā" un "Modes šova vakars 3.aprīlī".
"Notiks arī ielu koncerti, kuros uzstāsies gan pašmāju, gan viesmākslinieki, un aktīvāko sportistu, sacensību uzvarētāju apbalvošana. Vakarā Apes brīvdabas estrādē notiks grupas "Latgales dāmu pops" koncerts, bet ballē spēlēs grupa "Marčello" no Rēzeknes," uzsver E.Dauškane.
Savukārt 22.augustā Apes pilsētas kapos un Meža kapos būs kapusvētki.

Citu datumu laikraksti