Apes tālruņu līnijas pieslēgs ciparu tīklam

Apes pilsētas iestāžu, uzņēmumu un individuālie telefonu 280 abonenti saņēmuši SIA “Lattelekom” vēstules, ka 24.oktobrī tālruņu līnijas pieslēgs ciparu tīklam. Tajās izskaidrota jaunā zvanīšanas kārtība.

Apes pilsētas iestāžu, uzņēmumu un individuālie telefonu 280 abonenti saņēmuši SIA "Lattelekom" vēstules, ka 24.oktobrī tālruņu līnijas pieslēgs ciparu tīklam. Tajās izskaidrota jaunā zvanīšanas kārtība.
"Pēc pārslēgšanas varēs izmantot ciparu tehnoloģijas priekšrocības - ātru labas kvalitātes datu pārraidi. Tas nozīmē, ka būs labāka dzirdamība un vienkāršāka zvanīšanas kārtība - lai piezvanītu abonentiem uz citiem rajoniem, numura sastādīšana nebūs jāsāk ar ciparu "1", bet ar tā kodu. Abonentiem Alūksnes rajonā tas ir 43. Turklāt varēs saņemt tālruņa papildu pakalpojumus, kā arī pastāvīgo interneta pieslēgumu "Mājas DSL". Atvainojamies par īslaicīgiem sakaru traucējumiem pārslēgšanas laikā," informē SIA "Lattelekom" sabiedrisko attiecību nodaļas projektu vadītājs Uldis Galdiņš.
Apes pilsētas domes sekretāre Iveta Indriksone uzsver, ka ātra labas kvalitātes datu pārraide ir ļoti nepieciešama pašvaldības iestādēm un uzņēmējsabiedrībām. Abonentiem radīsies iespēja pieslēgt mājas telefonus datoriem un izmantot interneta pieslēgumu. Izejot no mājām vai dodoties ceļojumā, varēs pāradresēt ienākošos zvanus uz citu tālruņa numuru, kur viņš būs sazvanāms. Lai veiktu tālruņa līnijas atbloķēšanu un pārbaudi, pie abonentiem ieradīsies "Lattelekom" montieri. Pēc līnijas atbloķēšanas maksa par tālruņa abonēšanu būs 3,54 lati.
Kabeļu tīklu apmēram 20 kilometru garumā ar vairāk nekā 40 kabeļu skapjiem ierīkoja apakšuzņēmēja SIA "Gaujas Sapals" strādnieki. Pilsētas abonentu līnijas pieslēgtas ciparu tīkla centrālei, kas izvietota nelielā konteinerā. Vecās centrāles telpas Dzirnavu ielā 5 tiks pilnībā atbrīvotas.

Citu datumu laikraksti