Apgūst perspektīvu studiju programmu

Pededziete Irita Lisukova studē RPIVA Alūksnes filiāles Komercdarbības un uzņēmumvadības programmas 3.kursā. Studiju maksu viņai sedz ārzemju latvietis Juris Petričeks, kam pieder īpašums Pededzes pagastā.

Pededziete Irita Lisukova studē RPIVA Alūksnes filiāles Komercdarbības un uzņēmumvadības programmas 3.kursā. Studiju maksu viņai sedz ārzemju latvietis Juris Petričeks, kam pieder īpašums Pededzes pagastā.
I.Lisukova vērtē, ka izvēlējusies perspektīvu studiju programmu. Studēt RPIVA Alūksnes filiālē viņa nolēmusi, jo tā atrodas Alūksnes rajonā un ir vieglāk, lētāk nokļūt uz studijām.
"Man patīk studēt Alūksnes filiālē, jo šeit ir ļoti labi docētāji, kas prot savu darbu. Studentiem ir pieejama bibliotēka ar diezgan plašu grāmatu klāstu un datorklase. Augstskolas filiāles darbinieki ir ļoti atsaucīgi. Kursā esam 13 studenti. Jāatzīst, ka studiju laikā esmu ieguvusi jaunus draugus," stāsta I.Lisukova.
No pasniedzējiem viņai simpatizē Jānis Viržbickis, kas pasniedza statistiku, un Anna Pušpure, kas pasniedza loģiku. "Mēs nešķirojam pasniedzējus, viņi visi ir labi un mīļi. Priecājos, ka man par studijām nav jāmaksā, šos izdevumus sedz J.Petričeks, kas dzīvo Kalifornijā. Viņš ir palīdzējis iegūt izglītību vairākiem Pededzes jauniešiem, kam ģimenē ir grūti apstākļi. Man viņš palīdz jau sesto gadu. Uzskatu, ka tā ir liela veiksme. Tagad studentiem ir grūti dabūt bankā studiju kredītu, jo vajag galvotāju," saka I.Lisukova.
Viņa kopā ar kursabiedriem cenšas piedalīties studentu rīkotajos pasākumos un labdarības akcijās.

Citu datumu laikraksti

  • Kartupeļu audzētājiem bija grūts gads

    Vidzemes zonas zemnieki aizvadījuši 2004.gadu jau kā pilntiesīgi ES dalībnieki, ir saskārušies ar ES prasībām un solītajiem labumiem.Vidzemes zonas...

  • Aukstais laiks neietekmē skolu apmeklējumu

    9.februārī no rīta gaisa temperatūra daudzviet Alūksnes rajonā bija mīnus 20 grādu un zemāka. Tādā laikā skolēniem, kuriem vēl nav 12 gadu, nav...

  • Evakuē no degošas mājas

    Otrdien, 8.februārī, pulksten 18.25 Alūksnē, Pils ielā 50, pašvaldības divstāvu ēkas bēniņos izcēlās ugunsgrēks. Dega cauruļvadu un griestu...