Apstāties pie veterinārās aptiekas varēs noteiktā laikā

Alūksnes pilsētas dome ir nolēmusi izsniegt atļauju novietot automašīnas preču piegādei un klientu vajadzībām pie veterinārās aptiekas Alūksnē, Lielā Ezera ielā 5, darbdienās no pulksten 13.00 līdz 16.00.

Alūksnes pilsētas dome ir nolēmusi izsniegt atļauju novietot automašīnas preču piegādei un klientu vajadzībām pie veterinārās aptiekas Alūksnē, Lielā Ezera ielā 5, darbdienās no pulksten 13.00 līdz 16.00.
Darbdienās šajā laikā transportlīdzekļos ir atļauts vienlaikus vienai automašīnai, apstājoties paralēli brauktuves malai, iekraut vai izkraut kravu ceļa zīmes "Apstāties aizliegts" darbības zonā pie veterinārās aptiekas, ievērojot Ceļu satiksmes noteikumus. Tie paredz, ka, apstājoties un stāvot apdzīvotās vietās neapgaismotos ceļa posmos diennakts tumšajā laikā vai nepietiekamas redzamības apstākļos, mehāniskajiem transportlīdzekļiem un to piekabēm jābūt iedegtiem gabarītlukturiem, bet mehāniskajiem transportlīdzekļiem bez piekabēm gabarītlukturu vietā atļauts iedegt stāvgaismas lukturus brauktuves pusē. Ja ir bieza migla, intensīvi līst vai snieg un tamlīdzīgi, atļauts iedegt arī tuvās gaismas lukturus vai priekšējos un aizmugurējos miglas lukturus.
Deputāts Valdis Vīksna iebilda, ka it īpaši ziemā tas var traucēt ceļu satiksmi. "Ielas ziemā kļūst šaurākas sniega vaļņu dēļ. Kurš atbildēs, ja tur notiks ceļu satiksmes negadījums? Uzskatu, ka transporta novietošanas problēma Lielā Ezera ielā ir jārisina kompleksi, pārceļot taksometru pieturu citur un tās vietā atbrīvojot laukumu transportlīdzekļu novietošanai," uzskata V.Vīksna.
Domes priekšsēdētājs Guntārs Bērziņš uzsver, ka preces aptiekai tiek piegādātas tikai dažas reizes nedēļā un ziemā atbildīgajiem dienestiem vajadzētu gādāt par sniega izvešanu, lai mazinātu draudus ceļu satiksmei ne tikai šajā ielā.

Citu datumu laikraksti

  • Desmit jaunieši saņem Latvijas pilsonību

    Alūksnieši: lepojas ar ievērojamiem cilvēkiem tuvās un tālās mājās.Alūksnieši: lepojas ar ievērojamiem cilvēkiem tuvās un tālās mājās Alūksnes rajona...

  • Vidusskolā būs integrētā nedēļa

    Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolā projektā “Comenius” 1. līdz 4.klasei risināsies integrētā nedēļa “Pasaka par Zaļo karaļvalsti”.Ojāra Vācieša...

  • Pirmo reizi tiksies rajona dāmu klubiņi

    Pirmo reizi Alūksnes rajona dāmu klubiņiem būs kopīgs pasākums, ko rīkos Kolberģa dāmu klubiņš “Ciemos pie Benitas”.Pirmo reizi Alūksnes rajona dāmu...