Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apzina invalīdus - bezdarbniekus

Nodarbinātības Valsts dienesta filiāles Alūksnes centra darbinieki turpina apzināt bezdarbniekus – invalīdus un darba devējus.

Nodarbinātības Valsts dienesta (NVD) filiāles Alūksnes centra darbinieki turpina apzināt bezdarbniekus – invalīdus un darba devējus. Pašlaik centrs īsteno jaunu aktīvās nodarbinātības pasākumu, kura mērķauditorija ir bezdarbnieki – invalīdi ar īpašām vajadzībām.
"Informējam bezdarbniekus un darba devējus par jauniešu - bezdarbnieku invalīdu praksi, subsidētām darbavietām bezdarbniekiem – invalīdiem un subsidētām darbavietām pirmspensijas vecuma bezdarbniekiem – invalīdiem. Uz tikšanos rajona bezdarbniekiem – invalīdiem ar darba devējiem aprīļa sākumā bija ieradušies maz interesentu, tādēļ pagājušajā nedēļā apmeklēju Apes pilsētu, Virešu un Gaujienas pagastu, kur tikos ar bezdarbniekiem – invalīdiem un stāstīju par šīm iespējām," saka NVD filiāles Alūksnes centra vadītāja Zinaīda Jegorova.
Viņa akcentē, ka tiekoties runāja arī par sociālo uzņēmumu veidošanu bezdarbnieku – invalīdu nodarbināšanai un mācībām. "Invalīdiem no maija ir paredzētas speciālas mācību programmas. Viņi varēs iesaistīties profesionālās apmācības kursos un apgūt datorprasmi. Apzināsim arī tos invalīdus – bezdarbniekus, kuriem ir nepieciešamība un vēlme apgūt valsts valodu," uzsver Z. Jegorova.
Viņa norāda, ka darba devēji diemžēl nav atsaucīgi un izrāda mazu interesi par šo NVD aktivitāti.

Citu datumu laikraksti

  • Aunam jāanalizē sava rīcība

    AUNS. Jaunievedumu īstenošana saistīsies ar negaidītiem šķēršļiem.AUNS. Jaunievedumu īstenošana saistīsies ar negaidītiem šķēršļiem. Slepeni...

  • Aicina ciemos pie Lieldienu zaķa

    No 16. līdz 20. aprīlim Latvijas Dabas muzejs aicina apmeklēt tradicionālo dekoratīvo trušu izstādi "Ciemos pie Lieldienu zaķa", kura veidota...

  • Garneļu sautējums ar sēnēm

    Lai ēdienkarti padarītu interesantāku, netērējot daudz laika un naudas, piedāvāju gatavot garneļu sautējumu ar sēnēm.Lai ēdienkarti padarītu...