Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Arī Lieldienās dedzina kūlu

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Alūksnes nodaļas priekšnieks Intars Zitāns norāda, ka līdz ar pavasara atnākšanu ugunsdzēsējiem palielinās izsaukumu skaits, pat Lieldienās daudzi iedzīvotāji dedzināja kūlu.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Alūksnes nodaļas priekšnieks Intars Zitāns norāda, ka līdz ar pavasara atnākšanu ugunsdzēsējiem palielinās izsaukumu skaits, pat Lieldienās daudzi iedzīvotāji dedzināja kūlu.
"Priecē, ka, salīdzinājumā ar Gulbenes un Balvu rajona kolēģiem, mēs pavasarī esam saņēmuši mazāk izsaukumu. Iespējams, to veicinājušas pārrunas par vietējo ugunsdrošības komandu veidošanu ar pašvaldību vadītājiem un regulārās publikācijas Alūksnes rajona laikrakstos. Tomēr arī Lieldienās bija septiņi izsaukumi," saka I. Zitāns.
19.aprīlī ugunsdzēsējiem vajadzēja braukt uz Trapenes pagasta Līzespastu, kur divu kvadrātmetru platībā dega dzīvojamā māja, bet 20.aprīlī Gaujienas pagastā dega kūla 12 hektāru platībā.
"21.aprīlī saņēmām piecus izsaukumus, no tiem vairums bija saistīti ar kūlas dedzināšanu. Liepnas pagastā "Salmaņos" nodega saimniecības ēka, Apes pilsētā ar lauku teritoriju "Lūšakrogā" dega kūla četru hektāru platībā, Kalncempju pagasta "Ozolos" divos hektāros dega kūla, bet Ilzenes pagasta "Paiķenē" kūla dega piecu hektāru platībā," stāsta I. Zitāns.
"Štata darba vietas un finansējumu ugunsdzēsībai samazina, tādēļ ir iespējams, ka uz kādu no notikuma vietām nevarēsim aizbraukt. Cilvēkiem būtu jābūt apdomīgākiem un piesardzīgākiem," saka I.Zitāns.

Citu datumu laikraksti

  • Aunam jādodas ārpus mājas

    AUNS. Būsiet garīgi un fiziski iztukšots. Nevēlēsieties pat dzirdēt par darba jautājumiem. Ieteicams šo dienu pavadīt ārpus mājas un iesaistīt...

  • Piedāvā atpūtu dažādām gaumēm

    Lieldienu pasākumi. 19.aprīlī pulksten 22.30 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" – Lieldienu dejas un konkursi "Ar un par olām" kopā ar DJ Uruli un...

  • Līķauts ir liecība par augšāmcelšanos

    Daudzi cilvēki vēl joprojām ar neticību vēro līķautu, kas glabājas Turīnā. Ja pasaule spēj pieņemt cilvēka mokas - šaustīšanu un krustā sišanu, tad...