Arī zvaigznes dodas pie Ziemassvētku vecīša un prasa dāvanas

Arī tādas Holivudas slavenības kā Džons Travolta un Sāra Džesika Pārkere stājas rindā, lai pateiktu Ziemassvētku vecītim, ko vēlēsies atrast viņa dāvanu maisā, raksta britu interneta medijs “Ananova”.

Arī tādas Holivudas slavenības kā Džons Travolta un Sāra Džesika Pārkere stājas rindā, lai pateiktu Ziemassvētku vecītim, ko vēlēsies atrast viņa dāvanu maisā, raksta britu interneta medijs "Ananova".
Par to, ka noklausās slavenību vēlmes, "Zvaigžņu Ziemassvētku vecītis" Breidijs Vaits nopelna 5000 dolārus (2595 latus) vienā vakarā.
Vaits iejūtas Ziemassvētku vecīša lomā jau 25 gadus, un šajā laikā viņam nācies uzklausīt arī pavisam dīvainas slavenību vēlmes.
Viena no lielākajām savādniecēm bijusi Madonna, kura vēlējusies atgūt savu nevainību.
Šēra savukārt uz Ziemassvētkiem pieprasījusi "Oskara" balvu, bet Džeks Nikolsons izteicis vēlmi, lai viņa iecienītā basketbola komanda "Lakers" uzvarētu čempionātā. Ziemassvētku vecītim klēpī sēdējis arī Silvestrs Stalone, Džodija Fostere, Liza Kudrova, Renē Ruso, Bobs Dilans un Džeimss Kāns.

Citu datumu laikraksti

  • Norvēģu jaunieši atved dāvanas

    Norvēģu un igauņu jauniešu grupa četras dienas - no 11. līdz 16.decembrim - iesaistījās kopējā projekta pasākumos Alūksnē.Norvēģu un igauņu jauniešu...

  • Palīdz viens otram

    Pededzes pagastā ceturto gadu rīko labdarības akciju “Palīdzēsim viens otram!”. Tās laikā pagasta iedzīvotāji ir aicināti ziedot mantas, apģērbus, ko...

  • Aicina uz tikšanos

    Katru gadu īsi pirms Ziemassvētkiem kādā rajona pirmsskolas izglītības iestādē tiekas pensionētie pirmsskolas iestāžu darbinieki.Katru gadu īsi pirms...