Arodapmācības centrā “Alsviķi” dzīve paiet rosīgi

Daba plaukst un zeļ, kāds jau bauda vasaras brīvlaiku, bet arodapmācības un rehabilitācijas centrā “Alsviķi” vēl norit aktīvs darbs.

Daba plaukst un zeļ, kāds jau bauda vasaras brīvlaiku, bet arodapmācības un rehabilitācijas centrā "Alsviķi" vēl norit aktīvs darbs. Maija sākumā no kvalifikācijas prakses atgriezās 3. kursa mājsaimnieces. Ar gandarījumu varam lasīt darba devēju atsauksmes par katru audzēkni, kā katrs centies pierādīt sevi kā topošais speciālists.
Kvalifikācijas prakse turpinās 3. kursa šuvējiem un koksnes materiālu apstrādātājiem. Daudzi centra darbinieki priecājas par puišu gatavotajām mēbelēm darba kabinetos arodskolotāja Pētera Palma vadībā. Ikgadējo praksi uzsākuši pavāra palīgi, arī par viņiem ir tikai labas atsauksmes.
Veselības nedēļā audzēkņiem tika dota iespēja iepazīties ar informatīvajiem materiāliem par veselīgu dzīvesveidu, atkarību, veselīgu attiecību veidošanu; tika skatītas izglītojošas videofilmas.
Kad Veselības veicināšanas centrs organizēja instalāciju konkursu "Mīlestībaattiecību pamats", tajā ar darbiem piedalījās trīs mūsu centra audzēknes - Karina Merkulova ("Mīlestības tunelis"); Inga Štamere ("Divas puses - viens vesels"); Agra Zalāne ("Cauri gadalaikiem"). Zīmēšanas pulciņa dalībnieki piedalījās arī Vidzemes novada vizuālās mākslas svētkos "Dažādā pasaule".
Katru mēnesi centrā notiek kādas sporta sacensības. Šomēnes tas bija badmintons. Gan puišu, gan meiteņu konkurencē uzvarēja pavāru grupas audzēkņi - Marika Kļava un Arturs Vindačs. 5.jūnijā mūsu centra audzēkņi devās uz Ozolniekiem, lai piedalītos Latvijas invalīdu sporta festivālā.
Maijā atzīmējam Mātes dienu. Par godu šiem svētkiem centra zīmēšanas pulciņa dalībnieki izteica mīlestību māmiņam ar saulainu zīmējumu palīdzību; centrā tika rīkota vecāku diena. Īpaši jauku šo dienu mums darīja svētku koncerts - uzstājās sieviešu ansamblis "Atvasara" un duets no Drustiem. Mēs, skatītāji, varējām ne tikai klausīties labi pazīstamas, skaistas dziesmas un vērot atraktīvo priekšnesumu, bet arī paši dziedāt līdzi. Pozitīvas emocijas audzēkņiem, centra darbiniekiem un pašiem viesiem!
20. maijā centrā notika pulciņu noslēguma vakars, kurā audzēkņiem bija iespēja noskatīties divas izrādes - "Balss lūzums" un "Rūķi uzveic nelabo", ko bija iestudējusi mūsu teātra studija ar vadītāju Dzintru Bāliņu.
Jau septīto gadu centra audzēkņiem ir iespēja atpūsties nometnē Jūrmalā. Šis gads nebūs izņēmums - jau maija beigās audzēkņi devās vairākas dienas baudīt sauli un jūru.
Šobrīd Alsviķos svarīgākais - centra absolventiem kārtīgi sagatavoties un veiksmīgi nokārtot izlaiduma eksāmenus. Vēlam viņiem veiksmi un izturību!

Citu datumu laikraksti

 • Dziesma ir kā putna lidojums no baznīcas torņa

  Haralda Sīmaņa dziesma klausītāju ierauj kā ievu ziedu atvarā. Esi tās varā ka bite, kas apmaldījusies rudzupuķēs. Bet par ko īsti bija...

 • Skolēnu un jauniešu kori pieskandina Api

  Vakar Apes estrādē beidzās trīs dienu ilga rajona skolu 5. līdz 9.klašu un jauniešu koru sadziedāšanās lielo skolēnu dziesmu un deju svētku...

 • Cenšas ielauzties klubā

  Ceturtdien Alūksnē policija slimnīcā nogādājusi kādu 21 gadu vecu jaunieti, lai veiktu analīzes aizdomās par narkotisku vielu lietošanu.Ceturtdien...

 • Vēlas un uzdrošinās mainīties

  Iveta Pamils - Pamiljena no Liepnas jau sen gribēja iejusties Pelnrušķītes lomā, taču pirmajā pieteikuma anketu izlozē viņai nelaimējās. Pirmās...

 • Atjauno dolomīta arku

  Gaujienas pagasta J.Vītola memoriālā muzeja “Anniņas” teritorijā pašreiz atjauno dolomīta arku, kas ved uz muzeju.Gaujienas pagasta J.Vītola...

 • Ezera krastā top jauna atpūtas vieta

  Alūksnes ezera krastā līdzās Lāsberģa pilsdrupām apmēram mēnesi atkal rit celtniecības darbi - top atpūtas vieta. Jaunajiem atpūtas vietas...