Atbalstīs ģenētisko resursu saglabāšanu

Lauksaimnieki vēl tikai līdz 1.septembrim var pieteikties atbalsta saņemšanai par lauksaimniecības dzīvnieku ģenētisko resursu saglabāšanu.

Lauksaimnieki vēl tikai līdz 1.septembrim var pieteikties atbalsta saņemšanai par lauksaimniecības dzīvnieku ģenētisko resursu saglabāšanu.
Uz minēto atbalstu var pretendēt vietējo nozīmīgo lauksaimniecības dzīvnieku šķirņu - Latvijas brūnās un Latvijas zilās šķirnes govju, Latvijas baltās šķirnes cūku, Latvijas tumšgalves šķirnes aitu, kā arī Latvijas zirgu šķirnes braucamā tipa zirgu - audzētāji.
Lai šo maksājumu saņemtu, lauksaimniekam līdz 1.septembrim reģionālajā lauksaimniecības pārvaldē jāiesniedz iesniegums un šķirnes dzīvnieku audzētāju asociāciju atzinuma oriģināls.
Piesakoties finansējumam, jāņem vērā, ka uz pieciem gadiem lauksaimniekam būs jāuzņemas vairākas saistības - dzīvnieku nedrīkst pārdot, dāvināt, nodot vai kā citādi atsavināt, kā arī likvidēt, izņemot īpašus gadījumus.
Iesniegums un šķirnes dzīvnieku audzētāju asociāciju atzinuma oriģināls šogad jāiesniedz arī tiem pretendentiem, kas uz šā pasākuma atbalstu pieteicās jau pagājušajā gadā. Ja tas netiks izdarīts, tad pretendentam būs jāatmaksā par 2004.gadu saņemtais atbalsts.

Citu datumu laikraksti

  • Piedāvā skābekļa kosmētiku

    Alūksnē izveidots firmas “Faberlic” kosmētikas prezentācijas birojs, kur var iepazīt tās ražojumus: krēmus, šampūnus, matu kondicionierus, lūpu...

  • Smejoties mēs sarunājamies ar debesīm

    Tā teicis Ramons Gomess de la Sema, spāņu rakstnieks. Tomēr kāpēc tik maz cilvēki smejas un priecājas? Vai jūtas neērti, ka apkārt ir tik daudz bēdu?...

  • Pratusi radīt saules gaismu mākslas darbos

    Nu jau gandrīz trīs gadu desmitus Latvijā pazīstamā grafiķe Dzidra Ezergaile par savām mājām sauc “Sniedzes” Alsviķu pagastā.Nu jau gandrīz trīs gadu...