Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atgādina par karoga izkāršanu

Tuvojoties Lāčplēša dienai 11.novembrī un Latvijas Republikas proklamēšanas 85.gadadienai 18.novembrī, Alūksnes pilsētas pašvaldības policijas priekšnieks A. Tomsons uzsver, ka šajās dienās pilsētas iedzīvotājiem pie mājām ir jāizkar valsts karogs.

Tuvojoties Lāčplēša dienai 11.novembrī un Latvijas Republikas (LR) proklamēšanas 85.gadadienai 18.novembrī, Alūksnes pilsētas pašvaldības policijas priekšnieks Ardis Tomsons uzsver, ka šajās dienās pilsētas iedzīvotājiem pie mājām ir jāizkar valsts karogs.
"Šogad karogs vēl bez šīm dienām būs jāizkar decembra pirmajā svētdienā sēru noformējumā - Pret latviešu tautu vērstā totalitārā komunistiskā režīma genocīda upuru piemiņas dienā," saka A.Tomsons.
Viņš norāda, ka karogs ir jāizkar 16.februārī - Lietuvas proklomēšanas dienā, 24.februārī - Igaunijas proklamēšanas dienā, 25.martā - Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā (sēru noformējumā), 1.maijā - LR Satversmes sapulces sasaukšanas dienā, 4.maijā - LR Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienā, 14.jūnijā - Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā (sēru noformējumā), 17.jūnijā - LR okupācijas dienā (sēru noformējumā) un 4.jūlijā - Ebreju tautas genocīda upuru piemiņas dienā (sēru noformējumā).
Atgādina par karoga izkāršanu
Ja mājas īpašnieks nav izkāris karogu līdz ar gaismu, tad pašvaldības policijas darbinieki ir tiesīgi rakstīt administratīvo pārkāpumu protokolu un piemērot naudas sodu.
"Reizēm pēc ēkas fasādes remonta māju īpašnieki aizmirst uzlikt atpakaļ karoga turētāju. Šāds piemērs ir Lielā Ezera ielā 6a, kur mājas īpašnieks ir Heino Rābe. Pie šīs ēkas karoga turētājā regulāri atrodas Baltijas Tranzītu bankas karogs, tādēļ būtu nepieciešams ierīkot otru - valsts karogam. Esam vienojušies, ka līdz 11.novembrim tur uzstādīs otru turētāju," klāsta A.Tomsons. "Ja īpašnieks dienā, kad karogs jāizkar, nav mājās, viņam to izdarīt jāpilnvaro cits mājas īrnieks. Šādos gadījumos lielākās problēmas rada māju īpašnieki, kur ir daudz dažādu īrnieku - piemēram, Pils ielā 27 un Lielā Ezera ielā 5," akcentē A.Tomsons.

Citu datumu laikraksti

  • Vēsā rudens vakarā baudīsim karstu saldēdienu!

    Kamēr vēl augļos, ogās un dārzeņos vitamīnu ir papilnam, varam tos izmēģināt un nobaudīt dažādos ēdienos. Pagājušajā sestdienā piedāvājām pagatavot...

  • Nemeklē lielu laimi, bet atrod jaunas pārmaiņas

    Baltijas Tranzītu bankas Alūksnes filiāles direktore Ilze Merga ir kurzemniece, nāk no Kuldīgas. Pirmajā tikšanās reizē ar viņu nekas neliecina par...

  • Labas uzvedības ABC

    Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos.Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos. -...