Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atjauno Pilssalas estrādes koka grīdu

Kopš pagājušās nedēļas Alūksnes Pilssalas estrādē tiek atjaunots dēļu klājums, kur koka grīdas ieklāšanas darbus veic pašvaldības aģentūras „Spodra” darbinieki.

Kopš pagājušās nedēļas Alūksnes Pilssalas estrādē tiek atjaunots dēļu klājums, kur koka grīdas ieklāšanas darbus veic pašvaldības aģentūras "Spodra" darbinieki.
Alūksnes pilsētas domes informācijas aprites speciāliste Evita Aploka atklāj, ka šie darbi uzsākti, gatavojoties šajā nedēļas nogalē gaidāmajiem atpūtas pasākumiem un Alūksnes pilsētas svētkiem augusta pirmas nedēļas nogalē.
Alūksnes pilsētas domes nekustamā īpašuma nodaļas vadītājs Jānis Liepiņš informē, ka grīdas dēļiem izmantoti pilsētas parkā izgrieztie sausie, lauztie koki. Viņš norāda, ka, lai pagarinātu kokmateriāla kalpošanas ilgumu, tas pirms ieklāšanas ticis apstrādāts ar antiseptiskiem līdzekļiem.
"Vispirms uz betona grīdas tiek noklātas lāgas, kas nodrošinās grīdas atstatumu no betona, virs tām būs dēļu klājums. Domāju, ka jaunā grīda kalpos vismaz gadus desmit. Tuvākajā laikā, kamēr Pilssalā nenotiek atpūtas pasākumi, grīdai jābūt gatavai," saka J.Liepiņš.
Dēļu klājuma atjaunošanai tiek izmantots pašu kokmateriāls, tāpēc viņš atzīst, ka grīdas ieklāšanas darbu izmaksas nav lielas. J.Liepiņš uzsver, ka dēļu klājuma atjaunošana Pilssala estrādē kļuvusi par vēl vienu gadījumu, kas pierāda, ka pašvaldības aģentūras izveidošana sevi attaisno.

Citu datumu laikraksti

  • Sezonā varēs nomedīt 130 vilkus

    Ar 15.jūliju sāksies vilku medību sezona. Tās laikā Latvijā var nomedīt 130 vilkus, tas ir tikpat, cik pagājušajā sezonā.Ar 15.jūliju sāksies vilku...

  • Copes kalendārs

    10. jūlijs. Jūlija bezvējš pie ūdeņiem ir labs atpūtai, bet ne makšķerēšanai. Pati veiksmīgākā cope ir pelēkās, siltās, bet ne karstās dienās, kad...

  • Uz zušu lomu jāgaida vismaz seši gadi

    Alūksnes un Jaunalūksnes pašvaldību iestāde “Alja”, turpinot sadarbību ar Igaunijas zivjaudzētavu, Alūksnes ezerā otro reizi ielaida ataudzētus zušu...