Atklās pirmo alianses darbu izstādi

Alūksnes tautas nama foajē rīt, 5.decembrī, pulksten 12.00 atklās radošās alianses - Alūksnes, Balvu un Gulbenes - izstādi “Mans darbs - tavai sirdij”. Tā būs atvērta līdz 23.decembrim.

Alūksnes tautas nama foajē rīt, 5.decembrī, pulksten 12.00 atklās radošās alianses - Alūksnes, Balvu un Gulbenes - izstādi "Mans darbs - tavai sirdij". Tā būs atvērta līdz 23.decembrim.
"Ne visi autori ir ievērojuši nolikumā paredzēto prasību, lai darbi būtu radoši noformēti (ierāmēti). Atrast īpašu rozīnīti to pasniegšanā mēģināsim citreiz. Toties iepriecina, ka no Gulbenes rajona ir mazāk redzēti darbi: galvenokārt lietišķās mākslas un amatniecības izstrādājumi: koka karotes, segas, lakati, adījumi un tamborējumi. Balvi piedāvā gleznas un fotogrāfijas. Arī alūksniešiem ir gleznas, tāpat karikatūras, keramikas izstrādājumi un floristikas darbi," stāsta radošās alianses veidošanas iniciatore Natālija Pomerance.
Viņa secina, ka Gulbene ir visbagātāk pārstāvēta - 24 dalībnieki sagatavojuši četrus līdz septiņus darbus katrs. Alūksnieši savējos, protams, pazīst. Gunārs Ozoliņš apskatei piedāvā akvareļus, mākslas foto un grāmatas, kam veidojis ilustrācijas un māksliniecisko noformējumu. Uģis Puzulis izstāda keramikas darbus. Kalējs Laimonis Bāliņš sadarbībā ar balvenieti Gaļinu Gruzniņu sagatavojis karikatūras. Iespējams, ka mazāk zināmas ir floristes Mudīte Melgalve un Maruta Maksiniece. "Gribējām pirmo reizi parādīt alianses kopdarbu. Ar izstādi tas ir vislabāk izdarāms. Tās noslēgumā 23.decembrī aicināsim kopīgi rezumēt, kurš darbs būs guvis vislielāko skatītāju atzinību," akcentē N.Pomerance.
Katrs apmeklētājs ir aicināts balsot par vienu darbu (katram darbam ir numurs). Autors, kas iegūs visvairāk balsu, saņems 50 latu balvu.

Citu datumu laikraksti