Atklāta vēstule Jaunalūksnes pagasta padomes priekšsēdētājai

Cienījamā B. Jušvajevas kundze! Izlasot publikāciju "Aizputināti ceļi kavē nokļūt pie ārsta", secināju, ka ne tikai necienāt pagasta iedzīvotājus, bet arī cenšaties tos nonievāt un apmelot.

Cienījamā Benitas Jušvajevas kundze! Izlasot publikāciju "Aizputināti ceļi kavē nokļūt pie ārsta" laikrakstā "Alūksnes Ziņas" un jūsu, kā arī Igora Zvejnieka atbildi uz žurnālistes jautājumiem, secināju, ka ne tikai necienāt pagasta iedzīvotājus, bet arī cenšaties tos nonievāt un apmelot.
Ja jūs necieniet mūs, slimos un vecos, tad vismaz cieniet to cilvēku darbu, kuri cilvēkus glābj no acīmredzamas nāves. Par maniem iesniegumiem un ārstu aprakstiem par manu veselības stāvokli jums esot savs viedoklis. "Nemaz jau tik slims nav, kā izliekas," tā jūs stāstāt pagastmājas darbiniekiem.
Pirmās grupas invalīdam pienākas aprūpētāja alga. Lai tā nebūtu jāmaksā, jūs un I.Zvejnieks nolēmāt piešķirto 50 latu pabalstu neizmaksāt, jo ieputinātajos "Ausējos" es ātri vien izlaidīšu garu. Tad to naudu varēs piešķirt zārkam un viss būs atrisināts.
Melnim pabalsts piešķirts un viegli tikuši vaļā. Bet jūsu nodoms neizdevās, jo Melnis, šķībs un greizs, bet dzīvs, sadūšojās un ceļus sāka tīrīt pats, un uz dialīzi Madonā aizbrauca tik un tā. Pagasta ceļu tīrīju 2002.gada 19., 24., 29., 31.decembrī un 2003.gada 2.janvārī.
Nopietnāka situācija bija kādam citam Jaunalūksnes pagasta iedzīvotājam, kurš tiešām nomira, jo bija ieputināts. Ceļi nebija tīrīti, tāpēc mirušā tuvinieki meklēja palīdzību nelaiķa darbavietā, kur viņš strādāja pēc p/s "Alūksne" likvidēšanas. Nezinu kā, bet tās iestādes priekšniece iedomājās par mani - vai es nevarot to ceļu iztīrīt? Saruna bija īsa: "Ir miris cilvēks. Vai tu nevarētu 31.decembrī iztīrīt ceļu, lai var aizvest mūža māju." Domāju, ja jau pagasta ceļus netīrīja Ziemassvētkos, tad to nedarīs arī Vecgada vakarā. Zinādams, ka man 1.janvārī jānokļūst Madonas slimnīcā, apsolījos tīrot ceļu sev, palīdzēt arī citiem.
Tā lūk, cienījamā B.Jušvajevas kundze! Ja es dzīvotu pilsētas dzīvoklī, kāda man nemaz nav, tad es nekādā gadījumā jūs neapgrūtinātu un jums nenāktos stāstīt pasaciņas par tumšajiem logiem! Interesanti, kā es pa aizputinātajiem ceļiem ar vieglo automašīnu būtu nokļuvis "Ausējos" pēc traktora?
Ļoti ceru, ka pacentīsieties izmaksāt man to, kas paredzēts likumā, iztīrīsiet ceļu līdz tam laikam, kuram es jūs lūdzu un varbūt pat samaksāsiet par sniega tīrīšanu pagasta ceļos.
Ar cieņu - Aivars Meļņa, pirmās grupas invalīds

Citu datumu laikraksti