Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atkritumus var izgāzt bez maksas

Alūksnes komunālo pakalpojumu uzņēmums "Rūpe" no 22.aprīļa līdz 4.maijam atļauj visiem Alūksnes iedzīvotājiem bez maksas novietot atkritumus "Jaunskuju" izgāztuvē, kas atrodas Jaunalūksnes pagastā.

Alūksnes komunālo pakalpojumu uzņēmums "Rūpe" no 22.aprīļa līdz 4.maijam atļauj visiem Alūksnes iedzīvotājiem bez maksas novietot atkritumus "Jaunskuju" izgāztuvē, kas atrodas Jaunalūksnes pagastā.
"Diemžēl ir daudz iestāžu un organizāciju, kas neievēro Alūksnes pilsētas domes izdotos noteikumus par atkritumu savākšanu. Brīdi, kad to ļaujam izdarīt bez maksas, viņi gaida visu gadu, sakrāj ļoti daudz atkritumu un tad aizved tos uz izgāztuvi, noberot tā, lai citi netiek garām. Gandrīz katru gadu tā dara firma "Vidlatauto"," stāsta Alūksnes komunālo pakalpojumu uzņēmuma "Rūpe" vadītāja Elita Sūna.
Viņa akcentē, ka visiem pilsētas iedzīvotājiem ir iespēja ar "Rūpi" noslēgt līgumu par atkritumu izvešanu.
"Esam novērojuši, ka izgāztuvē bieži patvaļīgi iebrauc dažādas automašīnas, lai izgāztu atkritumus, piemēram, tumšas krāsas automašīna "Mercedes Benz" ar numura zīmi DP 2082 tur nesen izbēra trīs atkritumu kravas," klāsta E. Sūna.
Ir gadījumi, kad privātpersonas atkritumus izber citu māju konteineros.
"Otrdien balts furgons ar numura zīmi EE 46-40 pie dzīvojamo māju konteineriem Alūksnē, Torņa ielā, nekaunīgi izgāza atkritumu maisus.
Savulaik atklājām, ka vairumtirdzniecības bāzes, kas atrodas Rūpniecības ielā, darbinieki mēdza sapuvušos augļus izbērt dzīvojamo ēku konteineros. Cilvēki atkritumus mēdz izgāzt arī pie dzelzceļa un sporta bāzes "Mežinieki" teritorijā, tādējādi paši piegružo savu pilsētu," sūrojas E. Sūna.
Viņa akcentē, ka interesenti "Jaunskuju" izgāztuvē atkritumus var novietot katru dienu no pulksten 6.00 līdz 20.00. Izgāztuve atrodas ceļa posmā Alūksne – Maliena deviņus kilometrus no pilsētas.

Citu datumu laikraksti

  • Aunam jādodas ārpus mājas

    AUNS. Būsiet garīgi un fiziski iztukšots. Nevēlēsieties pat dzirdēt par darba jautājumiem. Ieteicams šo dienu pavadīt ārpus mājas un iesaistīt...

  • Piedāvā atpūtu dažādām gaumēm

    Lieldienu pasākumi. 19.aprīlī pulksten 22.30 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" – Lieldienu dejas un konkursi "Ar un par olām" kopā ar DJ Uruli un...

  • Līķauts ir liecība par augšāmcelšanos

    Daudzi cilvēki vēl joprojām ar neticību vēro līķautu, kas glabājas Turīnā. Ja pasaule spēj pieņemt cilvēka mokas - šaustīšanu un krustā sišanu, tad...