Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atsāk spēlēt teātri

Jaunalūksnes pagasta Bejā pēc vairāku gadu pārtraukuma darbu ir atsākusi teātra grupa, kurā iesaistījušies 13 vietējie iedzīvotāji.

Jaunalūksnes pagasta Bejā pēc vairāku gadu pārtraukuma darbu ir atsākusi teātra grupa, kurā iesaistījušies 13 vietējie iedzīvotāji.
“Teātra grupai ir bijušas jau divas nodarbības. Sākam iestudēt Jāņa Jurkāna lugu “Ak, naudiņa, naudiņa” - tautas farsu divos cēlienos. Šajā lugā attēlotas mūsdienīgas problēmas satīriskā veidā, kuras iestudēšanā iesaistīti visi 13 grupas dalībnieki, “ stāsta Bejas teātra grupas režisore Guna Igošina.
Viņa norāda, ka teātra grupai ir arī prezidente Zaiga Sudraba. “Protams, starp grupas dalībniekiem ir vairāk sieviešu, tomēr netrūkst arī kungu. Arī aktieru vecums ir dažāds. Iespējams, ka pirmā uzstāšanās varētu būt uz Ziemassvētkiem, kad savu darbu izrādīsim Bejas cilvēkiem,” saka G. Igošina.
Teātra grupas nodarbības notiek vienreiz nedēļā - pirmdienās pulksten 18.00 Bejas tautas namā.

Citu datumu laikraksti

  • Rajonā joprojām trūkst zobārstu

    Alūksnes rajonā joprojām aktuāla problēma ir zobārstu trūkums.Alūksnes rajonā joprojām aktuāla problēma ir zobārstu trūkums. Ar “Alūksnes Ziņu”...

  • Finišē kalnu velosipēdisti

    Pie Alūksnes ezera, Tempļakalna pakājē sestdien, 18.oktobrī, uz atklātā Alūksnes rajona čempionāta noslēguma sacensībām pulcējās 66 kalnu...

  • Vai tas ko mainīs?

    Aizliegts auglis vienmēr ir saldāks. Diemžēl tas ir neapgāžams fakts. Jo vairāk tev atkārtos, ka nedrīkst TO un TO, notiek gluži pretēji - roka...