Atskaņas no labdarības akcijas “Uzdāvini prieku”

Pagājušajā gada nogalē Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centrs rīkoja akciju “Uzdāvini prieku”. Akcija bijusi plaši atbalstīta, jo piedalījās 521 dalībnieks. Bet vai šis skaitlis nav vēl lielāks?

Pagājušajā gada nogalē Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centrs rīkoja akciju "Uzdāvini prieku". Akcija bijusi plaši atbalstīta, jo piedalījās 521 dalībnieks. Bet vai šis skaitlis nav vēl lielāks?
Mēs, Malienas pagasta speciālās pirmsskolas izglītības iestādes "Mazputniņš" kolektīvs, esam starp tiem, kuri saņēma daļu akcijas ziedojumu. Tos mums 24.februārī atveda Alūksnes NVO centra brīvprātīgie Eva Masero, Krista Vecāne, Guntars Krīgers, Santa Vērse, Dace Mālkalniete, Diāna Lozko, Jana Petrova un Sigita Zvirgzda. Paldies visiem ziedotājiem, kā arī visiem centra jauniešiem, ar kuriem kopā mums 24.februāra priekšpusdiena izvērsās par interesantu pasākumu ar zīmēšanu, dāvanu meklēšanu un jautrām rotaļām.
Akcijas "Uzdāvini prieku" rosināti, mūsu mazuļiem dāvanas un prieku pērna gada nogalē sagādāja arī Alūksnes ģimnāzijas 9.a un 9.d klases kolektīvs (audzinātāji Mārtiņš Biezais un Ilga Drozdova), kā arī Alūksnes vidusskolas 4.b klase un skolotāja Līga Krūmiņa.
Ģimnāzijas klašu skolēni dāvinājumu mums pasniedza naudas izteiksmē - 30 latus, uzskatot, ka mēs paši labāk zināsim, kā šos līdzekļus izlietot. Par to bijām ļoti priecīgi. Par uzdāvināto naudu nopirkām divus paklājus, kurus ikdienā izmantojam sporta nodarbībās, bet vajadzības gadījumā varam izmantot arī zāles noformējumam pasākumu reizēs. Paldies atsaucīgajiem ģimnāzijas audzēkņiem par šo lielisko dāvanu!
Alūksnes vidusskolas 4.b klases audzinātāja Līga Krūmiņa ar audzēkņiem pie mums viesojās akcijas noslēguma dienās, jo skolēni paši bija vēlējušies iepriecināt tieši mūsu iestādes bērnus, kas viņiem lieliski izdevās. Ciemiņi mums uzdāvināja 51 rotaļlietu, arī dažādas gan lielas, gan mazas, gan ragainas bumbas, kuras ir brīnišķīgs sporta inventāra papildinājums.
Paldies visiem dāvinātājiem! Paldies arī Alūksnes rajona bērnu invalīdu ar īpašām vajadzībām atbalsta centra "Saulstariņi" vadītājai Mārai Podkalnei, kura dalījās ar mums humānās palīdzības apavu sūtījumā.

Citu datumu laikraksti

  • Kontrolēs nelegālo nodarbinātību

    RVDI, saskaņā ar valsts darba inspekcijas darbības programmā norādītajiem uzdevumiem, 2004.gadā īpašu uzmanību pievērsa darba vides iekšējās...

  • Pašvaldība iesūdz tiesā lielākos parādniekus

    Zeltiņu pagasta padome iesniegusi tiesā izskatīšanai divas lietas par komunālo pakalpojumu parādu piedziņu.Zeltiņu pagasta padome iesniegusi tiesā...

  • Prognozē egļu stādu trūkumu

    Mežizstrādātāji prognozē, ka vētras nodarīto postījumu dēļ Latvijas mežsaimniecībā sāksies egļu stādu trūkums.Mežizstrādātāji prognozē, ka vētras...