Atver jaunu banku

“Parex” palielina banku konkurenci Alūksnē.

"Parex" palielina banku konkurenci Alūksnē
Mazliet neparasti, bet Alūksnē "Parex bankas" filiāli atklāja otrdien, kad tā bija atvērta klientiem jau divas nedēļas. Filiāle ir sestais klientu apkalpošanas centrs, kam ir plašas un glītas telpas.
"Nav nemaz tik sen, kad Rīgā, Stacijas laukumā, uzņēmīgi puiši atvēra nelielu naudas maiņas punktu. Tagad banka ir izaugusi ar filiālēm, tās ir arī ārzemēs. Bankas filiāles izveidošana Alūksnē liecina, ka arī mūsu novadā ir vērojama attīstība," spriež Alūksnes domes priekšsēdētājs Viktors Litaunieks.
Banka - tuvāk klientiem
"Parex bankas" viceprezidents klientu apkalpošanas jautājumos Guntis Beļavskis atzīst, ka pilsētas iedzīvotājiem un uzņēmējiem būs laba iespēja izmantot bankas servisu, pakalpojumus, kuri 15 gadu laikā ir veidoti un attīstīti. "Ja mūsu pakalpojumi un darbinieki, kuri strādā ar klientiem, būs alūksniešiem interesanti, tad mums te veiksies tikpat labi kā citur. Esmu pārliecināts, ka tā būs," uzsver G.Beļavskis. Viņu papildina bankas Viduslatvijas reģiona vadītāja Mārīte Lazdiņa, uzsverot, ka ir sperts solis tuvāk klientiem, lai tie ar bankas atbalstu varētu īstenot ieceres un veidotu uzkrājumus.
Bankas viceprezidenta vietniece klientu apkalpošanas jautājumos Agnese Paegle, ir gandarīta, jo banka saskatījusi attīstības perspektīvas Alūksnē, kas ir viņas dzimtā pilsēta. A.Paegle pievērš uzmanību jauniem piedāvājumiem, piemēram, noguldīt naudu Bērna pilngadības krājkontā vai "Maxi" kontā. Viņa aicina arī piedalīties labdarības akcijās.
Vēl veiksmi un panākumus
Gulbenes filiāles kolēģi atceras, ka runas par filiāles atvēršanu Alūksnē sākās jau 2000.gadā. Viņi novēl darbinieku komandai strādāt un gūt panākumus. Alūksnes domes deputāts uzņēmējs Armands Musts atzinīgi vērtē "Parex bankas" ienākšanu pilsētā. Tas nozīmē, ka ir radītas jaunas darbavietas un palielinās konkurence starp bankām.
Kaimiņus sveic Juridiskā biroja pārstāvis Guntārs Bērziņš, dāvinot ne tikai ziedus, bet arī treknu peli, kas ir nākamā gada simbols. Savukārt ģimnāzijas direktore Daina Dubre - Dobre uzskata, ka banka un tās klienti atcerēsies šo gadu, jo tajā atvērta Alūksnes filiāle. Viņa lepojas, ka bankā strādā skolas bijušās audzēknes - A.Paegle un Alūksnes filiāles vadītāja Līga Langrate.
Alūksnē ir "Baltijas Tranzītu bankas", Hipotēku bankas, Latvijas Krājbankas, un Unibankas filiāle. Tagad tām pievienojusies "Parex bankas" filiāle.

Citu datumu laikraksti

  • Reta veiksme - uzreiz divi lūši

    Tās bija neparastas medības. Vienā dienā Alūksnes rajona mežos tika nomedīti pieci lūši.Tās bija neparastas medības. Vienā dienā Alūksnes rajona...

  • Viltotas irbītes

    Brieža, aļņa vai mežacūkas gaļu sagatavo cepšanai — noņem cīpslas, plēves, sagriež šķēlēs un izklapē. Speķīti un kūpināto sieru sagriež mazos...

  • Copes kalendārs

    19. decembris. Teicama copes diena, par ēsmu interesi izrādīs visu zivju sugas, kas nav devušās ziemas miegā.19. decembris. Teicama copes diena, par...