Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Atzele” jubileju svin Sieviešu dienā

Alūksnes tautas namā 8.martā uz 17 gadu jubilejas koncertu klausītājus aicina koris "Atzele". Kolektīvs tomēr nolēmis svinēt dzimšanas dienu, kas parasti atzīmēta janvārī.

Alūksnes tautas namā 8.martā uz 17 gadu jubilejas koncertu klausītājus aicina koris "Atzele". Kolektīvs tomēr nolēmis svinēt dzimšanas dienu, kas parasti atzīmēta janvārī.
"Dziesmu svētku gads ir saspringts laiks, tāpēc sākumā domājām nerīkot jubilejas koncertu. Tomēr nolēmām, ka varam sevi un klausītājus palutināt arī ar tādām dziesmām, kas neskanēs svētkos," pauž kora "Atzele" diriģente Ina Perevertailo.
Koncerta pirmajā daļā dziedās latviešu tautas dziesmu apdares no dziesmu svētku repertuāra. Otrajā daļā būs vokāli instrumentāls priekšnesums, kam dziesmas izvēlētas, atskatoties uz laiku, kad 8.marts bija īpaši svētki.
"Var teikt, ka koncerts ir veltīts mūzikai, kuras iedvesmas avots ir sieviete. Sākot ar dziesmu "Čuči, mana līgaviņa!" un beidzot ar Raimonda Paula "Rasa"," komentē I.Perevertailo. Viņa atzīst, ka patīk šie svētki, bet nepatīk, ja banalizē vārdu "sieviete". Šajā koncertā un mūzikā būs viss labais, ar ko saistās 8.marts. "Man šis labais saistās ar attiecībām starp māti un meitu, starp sievieti un vīrieti, starp sievieti un sabiedrību. Man labāk patīk vārds "attiecības", ar ko raksturot šos svētkus," atzīst I.Perevertailo.
Viņa norāda, ka koncerts ir svētku dāvana visiem klausītājiem un pašiem dziedātājiem. Tā būs atelpa pirms skatēm un koncertiem, kur skanēs ļoti sarežģītas dziesmas.

Citu datumu laikraksti

  • Starp lietuviešiem un latviešiem vairāk ir līdzīgā

    Jau izsenis lietuviešu un latviešu tautas uzskatītas par ļoti tuvām - ar iespējām tās tuvināt, ar mēģinājumiem tās šķelt.Jau izsenis lietuviešu un...

  • Aicina fotografēt

    Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija rīko starptautisku fotokonkursu jauniešiem "Kultūras mantojums fotogrāfijās 2002 - 2003".Valsts...

  • Atbild jurists

    - Esmu dzirdējis, ka tagad esot jāveic kaut kādas personu datu reģistrācijas darbības, ja mans uzņēmums nodarbina darbiniekus, - jautā lasītājs.-...