Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atzīmēs 25.gadadienu

Šogad janvārī aprit 25 gadi kopš barikāžu laika Rīgā. Atminoties šos Latvijai nozīmīgos notikumus, arī Alūksnes novadā būs dažādi pasākumi.

Alūksnes muzejā no 13. līdz 30.janvārim demonstrēs filmas “Tēvu barikādes” un “Veltījums 1991.gada janvāra barikāžu dalībniekiem”. Filmas “Veltījums 1991.gada janvāra barikāžu dalībniekiem” pirmā skatīšanās un tikšanās ar barikāžu dalībniekiem būs 13.janvārī pulksten 15.00. Šajā pasākumā aicināti piedalīties barikāžu dalībnieki, lai kopīgi atminētos, dalītos pieredzē un sajūtās par toreiz piedzīvoto. Līdz janvāra beigām no pulksten 10.00 līdz 17.00 ikviens interesents gan individuāli, gan grupās var doties uz Alūksnes muzeju un vērot filmas. Grupas aicinātas pieteikties iepriekš, zvanot pa tālruni 25665538.
Bejas novadpētniecības centrā jau 14.janvārī pulksten 13.00 notiks tematiska pēcpusdiena “Mans barikāžu aizstāvja stāsts”, bet Kolberģa tautas namā šomēnes skatāma izstāde ar šādu pat nosaukumu. 20.janvārī pulksten 18.00 Alūksnes Kultūras centra mazajā zālē uz atceres pasākumu “Barikādes – 25” aicināts ikviens novada iedzīvotājs, īpaši gaidīti būs barikāžu dalībnieki. Šajā dienā pulksten 14.00 barikāžu laika atceres pasākums notiks arī Jaunlaicenes pamatskolā, pulksten 12.30 – pie Mālupes Saieta nama, pulksten 14.00 – Zeltiņu muzejā. 21.janvārī pulksten 18.00 pasākums notiks Liepnas tautas namā, bet 23.janvārī pulksten 15.00 barikāžu atceres ugunskuru iedegs pie Annas pagasta sporta centra. Savukārt Alūksnes novada bibliotēkās janvārī skatāmas literatūras izstādes par barikāžu laiku. ◆

Citu datumu laikraksti