Atzīst par radošām sievietēm

Par konkursa “Radoša sieviete Latvijā 2004” laureātēm atzītas arī divas sievietes no Alūksnes rajona - Ieviņa Āboltiņa un Gunita Virka.

Par konkursa "Radoša sieviete Latvijā 2004" laureātēm atzītas arī divas sievietes no Alūksnes rajona - Ieviņa Āboltiņa un Gunita Virka.
Ieviņa Āboltiņa ir Malienas pagasta speciālās pirmsskolas izglītības iestādes "Mazputniņš" vadītāja un Malienas sabiedriskās organizācijas "Mēs - Malienai" izveidotāja, savukārt Gunita Virka ir Veclaicenes pagasta bioloģiskās lauksaimniecības zemnieku saimniecības "Mauriņi" īpašniece. Konkursu "Radoša sieviete Latvijā 2004" vairākus gadus rīko "Latvijas Avīze".
I.Āboltiņa atzīst, ka tas viņai bija negaidīts pārsteigums - kļūt par šā konkursa laureāti. "Konkursam mani pieteica darba kolēģi, bet paši gan neatzīstas, kuri tie bija," saka I.Āboltiņa.
Viņa vērtē, ka Latvijas pagastos ir daudz radošu sieviešu.
"Diemžēl ne vienmēr to pamanām. Cilvēki baidās no atbildības, bet, ja viņus iedrošina, tad var daudz paveikt.
Man ir jauks darba kolektīvs "Mazputniņā", kopīgi īstenojam daudz jauku ideju. Esam iestudējuši koncertprogrammu "Ak, pavasar!" un nu domājam jaunu, kas būs veltīta vasarai, mīlestībai un dažādām intrigām," klāsta Ieviņa Āboltiņa.
Viņa atzīst, ka reizēm pietrūkst laika, lai visu pagūtu. "Manuprāt, laiks ir dzīves lielākā vērtība. Diemžēl diennaktī ir tikai 24 stundas, bet viss ir jāpaspēj. Piekrītu - jo vairāk jādara, jo vairāk var paveikt. Reizēm šķiet, ka vairs nav spēka, tomēr izrādās, ka ir. Arī pie šādas atziņas esmu nonākusi. Enerģiju darbam rodu ģimenē. Ja jūtu, ka paveiktais būs kādam vajadzīgs, tad uzņemos to. Manuprāt, darbs cilvēkam ir vislabākās zāles," saka I.Āboltiņa.

Citu datumu laikraksti

  • Nepaliek tikai savā lauku sētā

    Lāčplēšu mājas saimnieci Ritu Gorbāni, bijušo kolhoza “Umara” lopkopības speciālisti, satiekam pagalmā.Lāčplēšu mājas saimnieci Ritu Gorbāni, bijušo...

  • Kazai Mušai piedzimst četrīši

    Inresesants un visai negaidīts notikums pārsteidzis “Sprekstu” mājas saimieci Ināru Ķeseli. Viņas četrgadīgajai kazai Mušai 27.martā piedzimuši...

  • Katrs saimnieks pēc savām iespējām

    Pārmaiņas valstī vairāk vai mazāk skārušas katru pagastu un tā cilvēkus. Noteikušas likteņus, ražošanas iespējas, ievilkušas vaibstus katrā lauku...