Audio raundā – latviešu mūzikas daiļrade

19.novembrī pulksten 18.00 uz ikmēneša erudīcijas spēli Apes tautas namā aicina “Prāta laboratorija”. Šoreiz spēle notiks svētdien un kopīgiem spēkiem tiks vākti līdzekļi, lai iegādātos pledus un spilventiņus Opekalna baznīcas draudzei un turpmāk gada vēsajos mēnešos baznīcas apmeklētājiem būtu silti un ērti gan dievkalpojumos, gan koncertos.
Novembra spēle notiks valsts svētku noskaņās. “Pagājušajā gadā mēs visu spēli veltījām tikai un vienīgi Latvijai, arī šogad būsim svētku noskaņās - Latvijas tematikai būs veltīti vairāki raundi. Lai spēlētāji pirms spēles varētu palauzīt galvu un pāris nedēļas pavadīt muzikālā noskaņā, varam atklāt, ka audio raunds šoreiz būs par latviešu mūzikas daiļradi,” teic spēles organizatori Roberts un Arita Zvejnieki. Gatavoties spēlei var un vajag - jāklausās daudz vietējās mūzikas un galvenais - jāiegaumē dziesmu nosaukumi un izpildītāji.
Komandām divu līdz piecu dalībnieku sastāvā spēlei jāpiesakās līdz 15.novembrim pa e-pastu “[email protected]”. Pieteikuma e-pastā jānorāda komandas nosaukums, pārstāvētā pilsēta vai pagasts, kā arī viena dalībnieka kontaktinformācija. Tāpat kā iepriekšējā spēlē arī šoreiz organizatori aicina individuālus dalībniekus pieteikties spēlei Atvērtajā komandā, kas ir sezonas jaunums. Otrs sezonas jaunums ir mīnuspunkti par nepareizām atbildēm aktualitāšu raundā.
Spēles vadītāji un Alūksnes un Apes novada fonds aicina mājražotājus, uzņēmējus un organizācijas atbalstīt spēles norisi, dāvājot balviņas spēles uzvarētājiem. Organizatori pauž neviltotu pateicību ikvienam, kurš sniedz savu artavu spēļu norisē.
— Agita Bērziņa

Citu datumu laikraksti