Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aunam izdosies kopīgi pasākumi

AUNS. Priekšplānā izvirzīsies mājas rūpes. Jūsu vieglprātība var kļūt par iemeslu ģimenes ķildai. Veiksies pasākumi ar kopīgiem ieguldījumiem, sadarbību.

AUNS. Priekšplānā izvirzīsies mājas rūpes. Jūsu vieglprātība var kļūt par iemeslu ģimenes ķildai. Veiksies pasākumi ar kopīgiem ieguldījumiem, sadarbību. Vakarā var pārņemt spēcīgas jūtas pret kādu cilvēku.
VĒRSIS. Iespējams strīds ar bērniem vai vecākiem, un ņemiet vērā, ka jums šoreiz nebūs taisnība. Savaldiet savu enerģiju, kā arī neizgāziet dusmas pret kolēģiem, kas nespēj būt tikpat aktīvi un izlēmīgi kā jūs.
DVĪŅI. Centieties izpētīt kāda cilvēka slēptos motīvus. Varbūt aiz viņa pieglaimīgās ārienes slēpjas īsts ļaundaris. Var samazināties darbaspējas, iespējams fizisks nogurums.
VĒZIS. Nav vēlams pārāk aktīvi aizstāvēt savu vai drauga viedokli konfliktsituācijā, labāk palieciet malā vērotājos. Izdosies atpūtas braucieni, arī komandējumi.
LAUVA. Labāk neielaidieties darīšanās ar mazpazīstamiem cilvēkiem, kas sola lielu peļņu. Šodien noslēgtie darījumi būs apšaubāmi. Vakarā iespējama romantiska iepazīšanās.
JAUNAVA. Jums var rasties nepraktiskas idejas, kas gan parasti jums nav raksturīgi. Neesiet impulsīvs savos lēmumos, vairāk konsultējieties ar kolēģiem, bosu un nedariet neko paslepus.
SVARI. Lielāku uzmanību pievērsiet gaisotnei kolektīvā. Savu mērķu sasniegšanai izmantosiet nestandarta līdzekļus, varbūt pat centīsieties kādu ietekmēt ar hipnozes palīdzību.
SKORPIONS. Nevēlēsieties savas idejas iemiesot praksē, būsiet slinks, gaidīsiet, ka jūsu vietā strādā citi. Bet neaizmirstiet, ka tādā gadījumā arī visa slava un naudiņa aizies secen un tiks citiem.
STRĒLNIEKS. Varat pievērsties tirdzniecības jomai vai vienkārši doties uz veikalu iepirkties. Laba diena, lai atrastu sen kārotās lietiņas. Vakarā paaugstināsies darbaspējas, varbūt vēlēsieties ilgāk pastrādāt.
MEŽĀZIS. Nebūsiet pietiekami uzmanīgs pret citu cilvēku jūtām, vajadzībām. Jūs var pārsteigt kāda cilvēka negaidīta ierašanās, varbūt pat nakts vidū vai rīta agrumā.
ŪDENSVĪRS. Nepakļaujiet apkārtējos savam noskaņojumam, centieties neizrādīt savu nelabo omu. Iespējams, maldīsieties attiecībā uz kādu cilvēku. Varbūt jūs pārlieku nodosieties sevis žēlošanai.
ZIVIS. Aizrausieties ar korespondenci, rakstniecību vai telefona sarunām. Vēlēsieties kontaktēties ar lielu skaitu cilvēku, varbūt uzaicināsiet viņus pie sevis viesos. Kāda iepazīšanās jums var noderēt nākotnē.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Atcerēties, atgādināt, pieminēt

  1949.gada 25.marts ir viens no traģiskākajiem datumiem Latvijas valsts un tautas vēsturē, jo tika izpostītas tūkstošiem cilvēku dzīves, sagrautas...

 • 10 iemesli, kāpēc viņš nezvana

  Žurnāla "Sieviete" marta numurā lasiet: Ģirts Ķesteris - atklāti par sevi.Žurnāla "Sieviete" marta numurā lasiet: Ģirts Ķesteris - atklāti par sevi;...

 • Palīdz izvēlēties

  Žurnāls "Deko" martā: stāsta par priekšnamu - kas liecina par saimnieka kārtības un stila izjūtu, kā arī par tā finansiālajām iespējām.Žurnāls "Deko"...

 • Cepts lasis ar piedevām

  Lasi uzskata par vienu no vērtīgākajām zivīm. Un ne velti. Kālija daudzums laša gaļā pārsniedz jebkura cita pārtikā lietojama ūdens iemītnieka gaļā...

 • Kritizē Amerikas prezidentu

  Kanādas valdības ministrs apsūdzēja ASV prezidentu Džordžu Bušu starptautiskās sabiedrības pievilšanā, uzsākot militāro triecienu Irākas...

 • Ievēros militārpersonu brīvprātības principu

  Saeima naktī uz ceturtdienu ārkārtas plenārsēdē pieņēma lēmumu, kas definē Latvijas nostāju Irākas krīzes risināšanā, ļaujot Nacionālo bruņoto spēku...