Aunam jādodas ārpus mājas

AUNS. Būsiet garīgi un fiziski iztukšots. Nevēlēsieties pat dzirdēt par darba jautājumiem. Ieteicams šo dienu pavadīt ārpus mājas un iesaistīt aktivitātēs visu ģimeni.

AUNS. Būsiet garīgi un fiziski iztukšots. Nevēlēsieties pat dzirdēt par darba jautājumiem. Ieteicams šo dienu pavadīt ārpus mājas un iesaistīt aktivitātēs visu ģimeni.
VĒRSIS. Labvēlīga diena, lai uzņemtu ciemiņus vai apciemotu draugus, radus. Varbūt būsiet pārāk emocionāls, tomēr jūsu optimisms darīs gaišas arī drūmas sejas.
DVĪŅI. Nav ieteicams ieslīgt garos un nevajadzīgos paskaidrojumos, ļaujiet domāt apkārtējiem, kā viņiem tīk. Varat apmeklēt kādu jūs interesējošu kultūras vai izklaides pasākumu.
VĒZIS. Vēlēsieties iegūt lielāku materiālo neatkarību. Iespējams, daži Vēži izdomās ceļu, kā iegūt papildu ienākumus, taču neļaujiet jūsu pļāpīgumam visu sabojāt.
LAUVA. Neļaujieties skumjām, nodarbiniet prātu ar lasīšanu vai kādām praktiskām nodarbēm. Varbūt izbrauciet pie dabas kopā ar ģimeni, tā radīsies iespēja uzlabot savstarpējās attiecības.
JAUNAVA. Ieteicams pievērsties mājas uzkopšanai. Gādājiet, lai tiktu apmierinātas ģimenes locekļu vēlmes. Pasekojiet, kā jūsu atvasītes pavada brīvo laiku, iespējams tā pasargāsiet viņus no kāda kaitīga ieraduma.
SVARI. Nav vēlams aizrauties ar darba problēmu risināšanu, jo arī jums ir jāatpūšas. Ieteicama fizika slodze, kā arī lietojiet uzturā svaigu, veselīgu pārtiku.
SKORPIONS. Dienas pirmajā pusē jūs var pārņemt uztraukums, jo atcerēsieties, ka neesat paveicis kādu svarīgu darbu. Māka pielāgoties apstākļiem būs noteicošais faktors attiecībās ar mīļoto cilvēku.
STRĒLNIEKS. Būsiet visai draiskā, bezbēdīgā noskaņojumā. Vēlēsieties šo dienu veltīt tikai un vienīgi izpriecām. Mīļotais cilvēks atbalstīs jūsu vēlmi atslēgties no darba problēmām.
MEŽĀZIS. Pārpratumiem un nesaskaņām bagāta diena. Attiecības ar līdzcilvēkiem nebūs tās labākās. Jūsu klupšanas
akmens varētu būt paša spītība un nevēlēšanās ieklausīties apkārtējos.
ŪDENSVĪRS. Necīnieties ar likteni, bet gan izmantojiet izdevības, ko tas sniedz. Apmeklējot kādu kultūras pasākumu, varat iegūt jaunus sadarbības partnerus.
ZIVIS. Esiet saprātīgs un neuzstādiet sev nerealizējamus mērķus. Kāds no ģimenes locekļiem sagādās patīkamu pārsteigumu. Ja uzturieties plašās ļaužu masās, sargiet savu maciņu no garnadžiem.

Citu datumu laikraksti

  • Aunam jāanalizē sava rīcība

    AUNS. Jaunievedumu īstenošana saistīsies ar negaidītiem šķēršļiem.AUNS. Jaunievedumu īstenošana saistīsies ar negaidītiem šķēršļiem. Slepeni...

  • Aicina ciemos pie Lieldienu zaķa

    No 16. līdz 20. aprīlim Latvijas Dabas muzejs aicina apmeklēt tradicionālo dekoratīvo trušu izstādi "Ciemos pie Lieldienu zaķa", kura veidota...

  • Garneļu sautējums ar sēnēm

    Lai ēdienkarti padarītu interesantāku, netērējot daudz laika un naudas, piedāvāju gatavot garneļu sautējumu ar sēnēm.Lai ēdienkarti padarītu...