Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aunam tukšosies maka saturs

AUNS. Sargieties no materiāliem zaudējumiem. Nelabvēlīgs laiks finanšu operācijām, darbam ar nekustamo īpašumu. Romantiskas tikšanās un alkas pēc izklaides vēl vairāk tukšos maka saturu.

AUNS. Sargieties no materiāliem zaudējumiem. Nelabvēlīgs laiks finanšu operācijām, darbam ar nekustamo īpašumu. Romantiskas tikšanās un alkas pēc izklaides vēl vairāk tukšos maka saturu.
VĒRSIS. Rūpīgi izvērtējiet, vai ir vērts ieguldīt naudu, laiku un enerģiju kādā projektā. Nenāksies viegli saprasties ar darbabiedriem, jūs kaitinās viņu lēnīgums, viņus - jūsu paštaisnums.
DVĪŅI. Neturiet aizdomās savu otro pusīti, viņa ir bez vainas. Varbūt partneri uzkraus jūsu plecos lielu atbildības nastu un jums nāksies pierādīt, uz ko esat spējīgs.
VĒZIS. Var nomocīt nepamatotas bailes par kāda projekta īstenošanu vai šaubas par laulātā drauga neuzticību. Esiet bez bažām, šobrīd zvaigznes rāda jums pareizo ceļu, tikai nenovirzieties no tā!
LAUVA. Diena, kas jāvelta kontaktu veidošanai un stabilizēšanai. Rūpīgi dariet darbu, nostipriniet attiecības ar bosu, sadarbības partneriem, draugiem, radiem, tā radot sev spēcīgu aizmuguri.
JAUNAVA. Esiet godīgi pret apkārtējiem, nerīkojieties savtīgos nolūkos. Esiet piesardzīgi ar jums uzticēto naudu. Laba diena sportiskām aktivitātēm brīvā dabā. Varat darboties dārzā.
SVARI. Ja vēlaties uzsākt kādas attiecības vai sadarbību, tad nemeklējiet gados vecākas personas, labāk sapratīsieties ar vienaudžiem. Dažiem nāksies karot ar savu iedzimto slinkumu.
SKORPIONS. Gaidāmi panākumi publiskā darbībā. Pieaugs ģimenes izdevumi, varbūt dosieties kādā neplānotā ceļojumā vai iegādāsieties dārgas preces. Daži izpalīdzēs saviem vecākiem.
STRĒLNIEKS. Radīsies nepieciešamība tikties ar draugiem vai iepazīties. Varbūt dosieties kādā izbraukumā vai apmeklēsiet kultūras pasākumus. Raugiet, lai izpriecas neievelkas līdz vēlai naktij!
MEŽĀZIS. Slepeni nelabvēļi var sagādāt jums papildu rūpes. Iespējams, darbā aiz jūsu muguras tiks kalti negodīgi plāni. Nedariet arī pats muļķības! Jūs var pārņemt neremdināma apetīte.
ŪDENSVĪRS. Kāds cilvēks tēlos jūsu draugu, visādi izrādot interesi par jūsu dzīvi, bet galu galā viņš tikai gribēs uzzināt kādu jūsu privāto noslēpumu vai ar darbu saistītu informāciju.
ZIVIS. Atklātībā var nākt kādas nejaukas ziņas par jums. Varbūt laulātajam draugam jūsu sānsoļi vairs nebūs nekāds noslēpums, kā jūs pats domājat. Tāls brauciens nenesīs gaidīto prieku.
Horoskopu pasaule

Citu datumu laikraksti

 • Pasaulē izplatās smaga infekcijas slimība

  Pasaules Veselības organizācija izplatījusi informāciju par pagaidām nezināmas smagas elpceļu infekcijas izplatīšanos vairākās valstīs. Infekcija...

 • Vai jākārto pieraksts?

  - Nesen noslēdzu līgumu par dzīvokļa īri, kas atrodas saimnieka mājā. Vai man un maniem ģimenes locekļiem ir jākārto pieraksts? Pierakstu sistēma...

 • Prot dzīvot bez latviešu saldēdiena - skaudības

  Jaunalūksnes pagasta uzņēmējs Aigars Steberis pieder pie cilvēkiem, kam risks nav svešs. Viņam nepatīk stāvēt uz vietas un dzīvot vienai dienai....

 • Vācieši devuši nozīmīgu ieguldījumu

  Vācieši Latvijā ir iesakņojušies tik dziļi, ka mūsdienās retais latvietis var droši teikt, ka viņa dzīslās nerit vācu asinis. Kopīgā vēsturē latvieši...

 • Aicina piedalīties radošā konkursā

  Latvijas Republikas iestāšanās Eiropas Savienībā pirmsreferenduma informēšanas pasākumu vadības grupa aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties...

 • Ieskaties jaunajā interneta portālā!

  Sadarbībā ar Veselības veicināšanas centru darbu sācis jauns interneta portāls (www.mazulis.lv).Sadarbībā ar Veselības veicināšanas centru darbu...

 • Piedāvā atpūtu dažādām gaumēm

  Atpūtas pasākumi. 15.martā pulksten 18.00 Gulbenes rajona Lizuma kultūras namā - atpūtas pasākums "Atver durvis uz pavasari".Atpūtas pasākumi ...

 • Uzzied, lai priecētu

  Kalateja. Kalateja ir marantas dzimtas augs, kas mīl siltu un mitru gaisu. Puķei patīk gaiša vieta.Kalateja Kalateja ir marantas dzimtas augs, kas...

 • Rit akcija Kailas pret karu

  Šonedēļ apmēram 35 jaunieši, galvenokārt meitenes, fotografējās kailas protestam pret Latvijas atbalstu uzbrūkošam karam Irākā.Šonedēļ apmēram 35...