Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Auns būs kopā ar tuviniekiem

AUNS. Ar tuviniekiem jūs saistīs kopīgas rūpes un prieki. Daudz laika šodien pavadīsiet kopā ar bērniem.

AUNS. Ar tuviniekiem jūs saistīs kopīgas rūpes un prieki. Daudz laika šodien pavadīsiet kopā ar bērniem. Kontaktēšanās nesagādās problēmas, jo valdīs savstarpēja uzticēšanās un sapratne.
VĒRSIS. Iedvesmas laiks izglītības darbiniekiem, laba diena grupveida nodarbībām, sportiskām aktivitātēm. Tie, kuriem ir savs dārziņš, var doties apraudzīt pirmās pavasara puķītes.
DVĪŅI. Jūs neapmierinās mājinieku attieksme pret naudu vai jūsu darbu. Diena nesīs vilšanos, ja sāksiet skaidrot attiecības. Kāds Dvīnis varbūt nonāks pārāk lielos draugos ar alkoholu.
VĒZIS. Pacentieties ar lielāku sapratni attiekties pret laulātā drauga vaļasprieku. Jūsu ekscentriskā rīcība ne katram būs saprotama. Kāds notikums var nelabvēlīgi ietekmēt attiecības ar biznesa partneriem.
LAUVA. Meklējiet jaunus virzienus, jomas, kurās sevi pieteikt. Diena, kas jāveltī plānošanai, pārdomām, attiecību skaidrošanai. Būsiet nenogurdināms, pat vēlu vakarā meklēsiet iespējas, kā izklaidēties.
JAUNAVA. Būsiet aizņemts ar saimniecības lietām, varbūt iegādāsieties kādus instrumentus vai tīrīšanas līdzekļus, jo vēlēsieties veikt lielo pavasara ģenerāltīrīšanu. Būs grūti piedabūt bērnus pie darba.
SVARI. Daudzās pazīšanās un ar tām saistītā izklaide, prombūtne sāks nogurdināt ne tikai mājiniekus, bet arī jūs. Dažiem var rasties interese par augstāko izglītību.
SKORPIONS. Raugieties uz šodien notiekošos ar humoru, biežāk smaidiet un jokojiet. Nemeklējiet otra cilvēka trūkumus un droši atzīstiet savējos! Vēlēsieties garīgi bagātināties.
STRĒLNIEKS. Meklēsiet stabilu, labi apmaksātu darbu. Varbūt izmantosiet kādu pazīšanos, lai tiktu labā vietā. Diez vai pārmaiņas uzlabos jūsu materiālo stāvokli, ja nemainīsiet savu attieksmi pret naudu kopumā.
MEŽĀZIS. Jūsu laulātais draugs var nepareizi iztulkot kādu jūsu gājienu, aizvainot jūs vai apvainoties pats. Necentieties dominēt svešā sabiedrībā, atvēliet šoreiz šo lomu citiem.
ŪDENSVĪRS. Jūs tā vien vilks pie dabas, vēlēsieties pavadīt pēc iespējas vairāk laika svaigā gaisā. Mērena fiziska slodze nāks par labu jūsu veselībai. Nekaitiniet suņus!
ZIVIS. Būsiet mērķtiecīgs un noslēgts. Iespējams, dienu pavadīsiet kārtojot darba darīšanas. Daži dosies komandējumā. Nepārsniedziet savas pilnvaras, neaizskariet citu cilvēku godu.

Citu datumu laikraksti

  • Jādzied, kad ir priecīgi, skumji vai bailes

    Pēc vairāk nekā pusotru stundu ilguša koncerta mazpilsētas kultūras centrā Marija joprojām ir moža.Pēc vairāk nekā pusotru stundu ilguša koncerta...

  • Gudrs kā Podnieka suns

    Alūksnes un Gulbenes fotocentra īpašnieks Jānis Podnieks apgalvo, ka sešdesmito gadu vidū Liepnas pusē šis teiciens bija daudzu mutēs, "pielipa"...

  • Pāreja uz D vitamīnu un... ozonu

    Vasaras laiku, pabīdot pulksteņa rādītājus stundu uz priekšu, pirmoreiz – Pirmā pasaules kara sākumā – noteica Vācija, Lielbritānija, Īrija un...