Autoservisā uzstāda bremžu stendu

Firma “Auto Alūksne” autoservisā ir ieviesusi jauninājumu. Tagad klienti automašīnu bremzes tajā var pārbaudīt uz bremžu stenda.

Firma "Auto Alūksne" autoservisā ir ieviesusi jauninājumu. Tagad klienti automašīnu bremzes tajā var pārbaudīt uz bremžu stenda.
"Līdz šim autovadītājiem pilsētas servisos nebija iespējams pārbaudīt transportlīdzekļa bremzes uz speciāla stenda. Visos servisos tās remontēja, bet pārbaudīt varēja tikai Ceļu satiksmes drošības direkcijas Alūksnes nodaļas transportlīdzekļu tehniskās apskates punktā. Tajā bremžu stends ir jau apmēram gadu. Mūsu servisa klienti, kam remontējam automašīnas bremzes, stendu var izmantot bez maksas, bet pārējiem tas ir maksas pakalpojums," stāsta firmas "Auto Alūksne" autoservisa vadītājs Rolands Vilcāns.
Viņš neslēpj, ka jaunais bremžu stends, kas servisā ir jau mēnesi, strādniekiem atvieglo darbu. "Lai arī nojaušam, kas automašīnas bremzēm nav kārtībā, tagad varam par visu pilnībā pārliecināties, izmantojot bremžu stendu. Arī autobraucēji uz ceļa var justies daudz drošāk pēc transportlīdzekļa bremžu pārbaudes uz speciālā stenda," saka R.Vilcāns.
Firmas "Auto Alūksne" īpašnieks Aigars Kārkliņš atzīst, ka arī turpmāk servisā ieviesīs jauninājumus. "Nemitīga attīstība ir vajadzīga, jo stāvēt uz vietas nedrīkst. Arī pirms gandrīz diviem gadiem ieviestais autodiagnostikas pakalpojums ir atmaksājies. Tagad servisā vienlaikus varam remontēt sešas automašīnas, jo ir ierīkoti seši remontboksi, līdz ar to klientiem nav jāgaida rindā. Nesen radījām vienu jaunu darba vietu servisa strādniekam. Pašlaik "Auto Alūksne" strādā 13 cilvēki," klāsta A.Kārkliņš.
Firmas darbinieki regulāri apmeklē arī apmācības kursus. "Daudziem cilvēkiem par autoservisiem ir radies nepareizs priekšstats. Viņi spriež, ka servisa pakalpojumi ir dārgi un remontēt automašīnu pie privātpersonām ir lētāk. šajā gadījumā cilvēki aizmirst to, ka meistaram viņi maksā tikai par darbu, jo vajadzīgās detaļas jau ir iegādājušies paši. Servisā par darbu nereti paprasa pat mazāku samaksu, bet summa par autodetaļām ir līdzīga," stāsta A.Kārkliņš.

Citu datumu laikraksti

  • Samazinās individuālā darba veicēju skaits

    Alūksnes rajonā pašlaik ir 304 individuālā darba veicēji, no kuriem gandrīz puse savu darbību veic Alūksnē.Alūksnes rajonā pašlaik ir 304 individuālā...

  • Apstiprina pagasta padomes budžetu

    Jaunalūksnes pagasta padomes budžets 2004.gadā būs 287 023 lati, kas ir nedaudz vairāk nekā pērn.Jaunalūksnes pagasta padomes budžets 2004.gadā būs...

  • Palīdz maznodrošinātām ģimenēm

    Šajā gadā pirmā ģimene saņēmusi vienreizēju finansiālu palīdzību no Zviedrijas sabiedriskās organizācijas “Bridge Builder Latvia - Sundsvall”.Šajā...