Balsosim par alūksnietēm bērnu “Eirovīzijā”!

Kristīne zaharova: dziesmā izdziedās visas emocijas. Šovakar alūksniete Kristīne Zaharova kopā ar Līvu Zariņu un Ievu Bistrovu uzstāsies 2. “Eirovīzijas” bērnu dziesmu konkursa finālā Ventspilī, izpildot Kristīnes sacerēto dziesmu “Pārdomas”.

Kristīne zaharova: dziesmā izdziedās visas emocijas
Šovakar alūksniete Kristīne Zaharova kopā ar Līvu Zariņu un Ievu Bistrovu uzstāsies 2. "Eirovīzijas" bērnu dziesmu konkursa finālā Ventspilī, izpildot Kristīnes sacerēto dziesmu "Pārdomas". Tā būs pirmā reize, kad Alūksnes vārds izskanēs tik vērienīgā pasākumā.
"Šonedēļ biju saaukstējusies un jutos slikti, tādēļ neapmeklēju skolu, bet nu jau esmu izveseļojusies. Ceru, ka mums šodien veiksies. Ko mēs varējām, to pirms fināla esam izdarījušas. Es, šodien uzstājoties, dziesmā izdziedāšu visas emocijas. No uztraukuma, protams, neizbēgsim, bet ticam, ka viss būs labi," saka Kristīne.
Viņa vērtē, ka pārējie finālisti būs sīvi konkurenti. "Ir grūti prognozēt, kurā vietā mēs ierindosimies. Ģimenes locekļi, draugi un paziņas ir solījušies balsot par mums. Gribētos, lai arī pārējie alūksnieši balso," atzīst Kristīne.
Alūksnieši Kristīnes dziesmu jau iepriekš varēja dzirdēt Latvijas Radio un redzēt dziesmas videoklipu Latvijas Televīzijā.
"Ir interesanti vērot sevi televīzijā, bet esmu paškritiska, tādēļ reti kad sev patīku pat fotogrāfijās. Videoklips, manuprāt, ir izdevies diezgan labi. Daži cilvēki man ir teikuši, ka televīzijas videoklipā izskatos vecāka," atklāj Kristīne Zaharova.
Šodien pulksten 11.00 jaunietēm jābūt Ventspilī uz pirmo mēģinājumu, tādēļ viņas jau pulksten 4.30 izbrauca no Alūksnes. Ģenerālmēģinājums sāksies pulksten 14.00, fināls - 19.30, to varēs vērot tiešraidē Latvijas Televīzijā. Otrās daļas beigās sāksies balsošana par katru no desmit finālistiem, kas ilgs 15 minūtes. Zvanot no viena tālruņa, tiks pieņemti pirmie 100 zvani. Kristīne konkursā uzstāsies ar sesto kārtas numuru.
Lai Kristīne ar draudzenēm varētu doties uz "Eirovīzijas" Latvijas konkursu, viņai palīdzēja Alūksnes pilsētas dome, Latvijas Pļavu golfa asociācijas prezidents Jurģis Ābele, Iveta Meistere, Silvija Aizupe, Guntars Švolmanis, SIA "Malvila" īpašniece Elita Zariņa, Jāņa Podnieka Fotoservisa centrs, Alūksnes mūzikas skola. Jauniete atzīst, ka tik daudz nebūtu izdevies sasniegt bez ģimenes atbalsta. Nebūsim kūtri un atbalstīsim arī mēs!

Citu datumu laikraksti

  • Kļūdu labojums

    Laikraksta “Alūksnes Ziņas” 25.septembra numura īsziņā “Uzņēmumam nedzēš nodokļu parādu” ir neprecizitāte.Laikraksta "Alūksnes Ziņas" 25.septembra...

  • Iespējams, slēpj nelaimes gadījumus darbā

    Mālupes pagastā SIA “Sildgunda” kūdras ražošanas punktā traktorists, regulējot kustībā esošu transportiera lenti, guva smagu traumu.Mālupes pagastā...

  • Pirmo reizi iegūst “zaļo” sertifikātu

    Pededzes pagasta zemnieku saimniecība “Slobodka” nesen saņēma bioloģiskās saimniekošanas sertifikātu. Saimnieki Ņina un Guntis Koki cer, ka tas...