Beidzies balsojums

Šīs nedēļas sākumā, 1.februārī, beidzās Iekšlietu ministrijas rīkotā akcija “Policists, kuram es uzticos”.

Šīs nedēļas sākumā, 1.februārī, beidzās Iekšlietu ministrijas rīkotā akcija "Policists, kuram es uzticos". Divu mēnešu laikā no Alūksnes rajona akcijai iesūtītas 23 anketas.
Kopumā akcijas laikā Iekšlietu ministrija saņēmusi 1112 anketas, ar tām iedzīvotāji atdevuši balsis par 367 policijas darbiniekiem.
Visaktīvāk balsojuši vidzemnieki - saņemtas 268 anketas.
Par iecirkņu policistiem atdota 431 balss, kārtības policistus par uzticamiem nosaukuši 176 iedzīvotāji, bet 174 anketās kā uzticamākie policijas darbinieki atzīti ceļu policisti.
Lai gan akcijas nolikumā uzsvērts, ka tajā nevērtēs Valsts policijas pārvalžu priekšniekus un viņu vietniekus, iedzīvotāji 78 balsis atdeva tieši par šiem policijas darbiniekiem.
Apbalvos ne tikai katra Latvijas reģiona labākos policistus, par kuriem balsots visvairāk, bet arī trīs visinteresantāko anketu iesniedzējus.

Citu datumu laikraksti

  • Ir radīti, lai būtu viens otram blakus

    Kas cilvēka dzīvē kļūst par galveno prioritāti, kad darba mūžs ir aiz muguras, bērni izauguši un radījuši iespēju priecāties par mazbērniem.Kas...

  • Turpinās konkurss “Veselā miesā vesels gars”

    Turpinot konkursu “Veselā miesā vesels gars”, ko rīko Alūksnes rajona tūrisma darbinieki sadarbībā ar vietējiem laikrakstiem, šodien publicējam...

  • Daļu zāļu kompensēs

    Ar šā gada 1.janvāri Veselības ministrija nolēmusi daļu līdz šim centralizēti iepērkamo onkoloģisko un hematoloģisko medikamentu (tos slimnieki...