Beigsies tūrisma konkurss skolēniem

Drīzumā beigsies tūrisma konkurss skolēniem “Veselā miesā vesels gars”, ko vairākus mēnešus organizēja Alūksnes rajona tūrisma informācijas centrs, pagastu informācijas punkti sadarbībā ar vietējiem laikrakstiem “Alūksnes Ziņas” un “Malienas Ziņas”.

Drīzumā beigsies tūrisma konkurss skolēniem "Veselā miesā vesels gars", ko vairākus mēnešus organizēja Alūksnes rajona tūrisma informācijas centrs, pagastu informācijas punkti sadarbībā ar vietējiem laikrakstiem "Alūksnes Ziņas" un "Malienas Ziņas".
Veiksmīgi atbildot uz konkursa kārtu jautājumiem, tagad ir zināmi deviņi finālisti. Tie ir Aija Roķe, Ance Gaigaliete, Elīna Jaunzema, Igors Balaņuks, Ilzenes pamatskolas 7.klase, Indra Tarasa, Jānis Kūms, Līga Kūma un Toms Kornets.
"Visus finālistus 23.aprīlī pulksten 9.30 gaidīsim Alūksnes rajona tūrisma informācijas centrā, Alūksnē, Dārza ielā 8a, lai kopīgi dotos uz pasākumu vides veselības saimniecībā "Mauriņi" Veclaicenes pagastā.
Skolēni varēs apskatīt saimniecību un klausīties stāstījumu par pirts procedūrām. Katram finālistam būs jāprezentē savi izveidotie darbi par kādu pirti, kas mums jau ir iesniegti. Jāatzīst, ka darbi ir interesanti un rūpīgi izstrādāti.
Pēc tam būs apbalvošana, kurā suminās katras konkursa kārtas uzvarētāju un veiksmīgākos konkursa uzvarētājus," stāsta konkursa organizatore Kristīne Vimba.

Citu datumu laikraksti

  • Bērniem un jauniešiem rīko estrādes konkursu

    Kultūras portāls SVLV (www.sv.lv) sadarbībā ar Ozolnieku tautas namu un Ozolnieku novada domi 14.maijā organizēs trešo bērnu un jauniešu estrādes...

  • Pašvaldībā ir jauna sekretāre

    No šodienas, 12.aprīļa, Zeltiņu pagasta padomē sekretāres pienākumus veiks Anita Gasperte.No šodienas, 12.aprīļa, Zeltiņu pagasta padomē sekretāres...

  • Aizdegas ventilācijas iekārta

    10.aprīlī pulksten 6.03 Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Alūksnes brigāde saņēma izsaukumu uz SIA “Alta S” maizes kombinātu.10.aprīlī...