Bērni brauks uz Ziemassvētku koncertu

Rīgas Kongresu namā rīt 15.reizi notiks Latvijas Bērnu fonda organizētais Ziemassvētku labdarības koncerts. No Alūksnes rajona uz to brauks Malienas un Liepnas pagasta bērni ar īpašām vajadzībām un bāreņi.

Rīgas Kongresu namā rīt 15.reizi notiks Latvijas Bērnu fonda organizētais Ziemassvētku labdarības koncerts. No Alūksnes rajona uz to brauks Malienas un Liepnas pagasta bērni ar īpašām vajadzībām un bāreņi.
"No katra pagasta iespēja doties uz koncertu ir 16 bērniem. Šoreiz nebrauks no katras pašvaldības pa vienam vai diviem pārstāvjiem, bet tikai no divām pašvaldībām. Nākamgad uz koncertu varēs doties vairāk bērnu no pāris citām pašvaldībām. Tā starp braucējiem iespējams iekļaut arī daudzbērnu ģimenes atvases, turklāt pašvaldības var jau paredzēt budžetā līdzekļus transporta izdevumiem. Nav arī jādomā, kā bērniem no visām pašvaldībām nokļūt līdz kopējam autobusam," stāsta Latvijas Bērnu fonda Alūksnes nodaļas vadītāja Inese Mollere.
Uz koncertu aicināti 1300 maznodrošināto un daudzbērnu ģimeņu bērni, bērni ar īpašām vajadzībām un bāreņi no visas Latvijas. Koncertā viņus priecēs vokālā grupa "Cosmos", "[email protected] Kaža", "Putnu balle" un "re:Public". Viņi varēs noskatīties arī uzvedumu "Vecīša cimdiņš", piedalīties dažādās atrakcijās un saņemt Bērnu fonda dāvanas. Koncertu vēlāk varēs redzēt arī televīzijā.
Bērnu fonda Alūksnes nodaļa organizē braucienu arī uz VEF kultūras pili. Tur 26.decembrī bērni varēs skatīties mūziklu "Viens pats Ziemassvētkos". Uz to dosies daudzbērnu ģimenes no četrām pašvaldībām: Virešiem, Ziemeriem, Veclaicenes, Trapenes un Apes, pavisam 27 bērni un vecāki. "Šajās pašvaldībās ir kuplas ģimenes. Ir saprotams, ka visi bērni no ģimenes vēlas nokļūt svētkos, nevis tikai viens vai divi. Tā ir laba Ziemassvētku dāvana," uzskata I.Mollere. Atpūtas kompleksā "Lido" slidotavā varēs arī slidot. Braucienu apmaksā Alūksnes rajona padome, slidotavu - ikgadējais sponsors Normunds Patmalnieks.

Citu datumu laikraksti

  • Kopā ar prieku

    Es šorīt jūtos kā balta lapa bez steigas un maldiem, jo esmu kopā ar prieku. Ja man kāds pajautātu, kāpēc es priecājos, nevarētu atbildēt. Vienkārši...

  • Cilvēki mirst, lai dzīvotu

    Laikā, kad visi runā par Ziemassvētku brīnumu, par dāvanu iegādi un gaidāmo svētku svinību norisi, ir cilvēki, kam šajos svētkos citādāk garšos...

  • Lēģerniekos katrs dzīvo, kā māk

    Ej, kur iedams, brauc, kur braukdams, Latvijā it visur līdzās skaistām un lepnām mājām varēs atrast pamestas un pussabrukušas būdiņas, līdzās...