Bērni projektēs atpūtas laukumus

Alūksnes rajona bērni varēs piedalīties konkursā “Bērnu rotaļu, atpūtas vai sporta laukuma iekārtošana”, izstrādājot un iesniedzot savus projektus.

Alūksnes rajona bērni varēs piedalīties konkursā "Bērnu rotaļu, atpūtas vai sporta laukuma iekārtošana", izstrādājot un iesniedzot savus projektus.
"Īpašo uzdevumu ministra bērnu un ģimenes lietās sekretariāts ir piešķīris 2000 latu katram Latvijas rajonam, lai iekārtotu bērnu rotaļu, atpūtas vai sporta laukumu. Viena projekta maksimālais finansējuma apmērs ir 500 latu, tādējādi kopā rajonā varēsim atbalstīt četrus no iesniegtajiem projektiem," stāsta Alūksnes rajona padomes izpilddirektore Gunta Ļuļe.
Darbā skolēnam ir jāatspoguļo radoša ideja. Zīmējumam vai skicei ir jāpievieno apraksts par ieceres īstenošanas gaitu: kas ir pašlaik (problēmas apraksts), kas ir nepieciešams (mērķi un uzdevumi), kas jādara (pasākumu plāns), kas to darīs (atbildīgās iestādes un personas); finanšu aprēķins; finansējuma avots (projekta līdzekļi, pašvaldības, sponsoru vai citi) un apraksts par izmantošanas efektivitāti.
Radošie darbi konkursam ir jāiesniedz līdz šā gada 30.aprīlim Alūksnes rajona padomes Izglītības pārvaldē. Komisija darbus izvērtēs no 3. līdz 14.maijam, bet radošo darbu realizācija paredzēta no 1.jūnija līdz 31.augustam. Vērtēšanas komisijas sastāvā ir pašvaldību un Izglītības pārvaldes darbinieki, kā arī paši skolēni.

Citu datumu laikraksti

  • Skrodera amats palīdz iepazīt šejieniešus

    Mājās uz galda novietota Nemitīgās palīdzības Dievmātes fotogrāfija. Apkārt valda ideāla kārtība - neraksturīga vīrietim, kas mūža nogalē saimnieko...

  • Politiskie vēji pagaidām pieklusuši

    Latvijas politiskā dzīve pagājušās nedēļas laikā bija mierīga. Nemanīja ne krievu valodas aizstāvju aktivitātes, ne kreisā politiskā spārna...

  • Alūksnē svinēs Eiropas dienu

    Valsts galvenās kultūras inspektores Alūksnes rajonā Astrīdas Bēteres projekts “Ar mums sākas Eiropa” saņēmis Kultūrkapitāla fonda finansiālu...