Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bērni stāsta, kā viņi jūtas Latvijā, mājās un bērnudārzā

Diāna Ilvija Vanaga: Parasti es vēlos iet uz bērnudārzu, tikai dažreiz, pēc brīvdienām, ne, jo mājās labprāt spēlējos ar draudzeni.

Diāna Ilvija Vanaga: "Parasti es vēlos iet uz bērnudārzu, tikai dažreiz, pēc brīvdienām, ne, jo mājās labprāt spēlējos ar draudzeni. Ļoti patīk zīmēt. Vislabāk man izdevās zīmējums par manu ģimeni: tētis guļ, brālis zem galda spēlējas ar mašīnu, es rotaļājos ar lellīti un māmiņa lasa.
Latvijā man patīk ūdensparks Rīgā un tas, ka man ir daudz draugu Mārupē. Man patīk, kad man kaut ko dāvina. Kas esmu? Diāna ar savu seju. Katrs cilvēks ģērbjas citādāk. Vieni ir ātrāk piedzimuši, citi vēlāk. Ir meitenes un puiši, un viņi atšķiras. Bērni mācās lasīt, zīmēt, krāsot, "smuki" uzvesties, draudzēties un būs gudrāki. Ja man būtu burvju nūjiņa, es sev uzburtu jaunu mašīnu -"Audi" rozā krāsā, jaunu rakstāmgaldu un skapi, bet bērniem bērnudārzā es vēlētos jaunas rotaļlietas un konfektes. Dārziņā es gribu iemācīties labi lasīt un rakstīt. Visiem novēlu būt stipriem, veseliem un laimīgiem."
- Elīna Zelča: "No rīta labprāt eju uz dārziņu, tur uzzinu daudz jauna. Mājās pat ņemu dārziņa burtnīcu un mācos. Esmu uzzinājusi jaunus zivju nosaukumus - mūsu akvārijā ir gupijas. Tētis un mamma priecājas par maniem panākumiem un Atzinības rakstu, kuru saņēmu par zīmējumu. Arī man tas ļoti patika. Gribētu vēl zīmēt, piemēram, saulrietu. Man Alūksnē vislabāk patīk strūklakas, kad tās ir krāsainas. Ko stāstītu par Latviju? Stāstītu par tās robežām. Zinu, ka mums apkārt ir Igaunija, Lietuva, Krievija.
Ja man būtu burvju nūjiņa, es sev uzburtu māsiņu, pašai savu dzīvokli un lai es būtu liela, bet bērnudārzā es gribētu daudz draugu, lai puiši nestrīdētos un lai viss apkārt būtu sakopts, (Skolotāja: "Bijām aizgājuši pastaigā uz pilsētas parku, bērni ieraudzīja, ka jaunie, skaistie soliņi ir jau saskrāpēti un apzīmēti. Bērni par to bija sarūgtināti.") un lai visi būtu laimīgi."
- Elizabete Marhele: "Bērnudārzā man vislabāk patīk dzimšanas dienas un dāvanas. Vēlētos, lai biežāk ir šīs dienas. Te esmu iemācījusies klausīt citus un klausīties."
- Rihards Lielgalvis: "Man vislabāk patīk tas, ka man ir jauns velosipēds, pistole ar bumbiņām un kompjūters. Es priecājos, ka esmu paklausīgs un protu "smuki" uzvesties."
- Elīna Voska: "Man te ir labi un es palīdzu visiem, kad viņi kaut ko nevar. Es māku rakstīt savu vārdu. Man patīk, ka mums bija skaisti svētki. Vislabāk man patīk spēlēties."
- Annija Ķīse: "Es šeit jūtos labi, varu spēlēties un rotaļāties, mācos rakstīt un mācīties. Esmu lepna, ja man ir skaistas drēbes, bet Alūksne man patīk tādēļ, ka tajā ir daudz pieminekļu. Vēlos vienmēr būt kopā ar draugiem, visu laiku spēlēties ar meitenēm.

Citu datumu laikraksti

 • Katrai puķei savs niķis

  Fitonija. Fitonijas tumšzaļās ovālās lapas ir ar karmīnsarkanu vai sudrabbaltu dzīslojumu, tās nezied.Fitonija Fitonijas tumšzaļās ovālās lapas ir ar...

 • Piedāvā dažādus kultūras pasākumus

  O.Vācieša jubileja. 29.novembrī pulksten 15.00 Alūksnes rajona Trapenes kultūras namā - O. Vācieša atceres pasākumi.O.Vācieša jubileja - 29.novembrī...

 • Vislabāk jūtas mājās

  Jānim Sahņenko ar Lakī sacensības Smiltenē bija pirmās. Lai arī netika iegūtas godalgotas vietas, saimnieks ar pirmo startu ir apmierināts.Jānim...

 • Eiropas Savienība dod, nevis lūdz paņemt

  Līdz šā gada 31. decembrim ikvienam lauksaimniecībā izmantojamās zemes, kuras platība ir vismaz viens hektārs, apstrādātājam ir iespējams veikt...

 • Policija informē

  Sabojā dzērienu automātu. Alūksnē, Ezera ielā, sporta zālē sabojāts dzērienu automāts. Policijā iesniegums par to saņemts 25.novembrī.Sabojā dzērienu...

 • Policija meklē

  Alūksnes rajona policijas pārvalde meklē bez vēsts pazudušo Antonu Rengeli (personas kods 051052-12652), kurš pazudis 2003.gada 12.novembrī.Alūksnes...