Bērnudārzam “Pienenīte” būs jauna vadītāja

Alūksnes pirmsskolas izglītības iestādei “Pienenīte”, kas ir otrs lielākais Alūksnes novada bērnudārzs, būs jauna vadītāja - alūksniete Ingūna Dovgāne.
Līdzšinējā un ilggadējā vadītāja Ārija Driņina darba attiecības ar Alūksnes novada pašvaldību pārtrauca pēc pašas vēlēšanās. Uz vakanto amatu pašvaldība šovasar izsludināja pretendentu pieteikšanos, saņemot piecus pieteikumus.

Pieci pretendenti
Pašvaldības personāla speciāliste Velga Risberga šonedēļ kultūras, izglītības un sociālo jautājumu komitejas sēdē deputātus informēja, ka uz pārrunām tika aicināti četri no pretendentiem, jo viens  nebija iesniedzis visus prasītos dokumentus. “Apstiprināšanai amatā tiek virzīta pretendente, kura abās pirmajās kārtās ieguva visvairāk punktu,” atzina V.Risberga.
I.Dovgāne uzsvēra, ka ar pedagoģiju dzīvi saistījusi nepārtraukti jau kopš 19 gadu vecuma. Alūksniešiem viņa zināma arī kā mūsdienu deju grupas “Dejo savam priekam” radītāja un aerobikas nodarbību vadītāja. Savulaik absolvējusi Latvijas Universitāti, iegūstot pirmsskolas izglītības pedagoga kvalifikāciju. “Ar pedagoģiju esmu saistīta visu laiku un esmu to darījusi gan skolā, bērnu un jauniešu centrā, gan darbā ar pieaugušajiem. Dzīves laikā līdztekus pedagoģijai esmu pilnveidojusies arī citās jomās. Domāju, ka tas mani ir tikai attīstījis, stiprinājis un papildinājis kā personību. Lai kā esmu mēģinājusi no pedagoģijas novirzīties, tomēr tā ir mana sirdslieta, tādēļ pieteicos vakancei uz “Pienenītes” vadītāja amatu,” atzina I.Dovgāne, paužot cerību, ka viņai izdosies “Pienenītes” darbībā ieviest jaunas vēsmas.

Raugās ar cerībām
Alūksnes novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks un komitejas vadītājs Aivars Fomins uzsvēra, ka par I.Dovgānes kandidatūru iestājušies visi izvērtēšanas komisijas locekļi. “”Pienenīte” ir ļoti labs bērnudārzs. Visi cer, ka līdz ar I.Dovgānes stāšanos vadītājas amatā tas iegūs savu īpašo “seju” un darbības virzienu,” atzina A.Fomins. I.Dovgāne atklāja - ņemot vērā, ka blakus “Pienenītei” pašvaldība iecerējusi būvēt jauno sporta centru, tad šis bērnudārzs varētu nākotnē vairāk specializēties veselības un veselīga dzīvesveida virzienā.
Deputāte Jana Zilkalne jau izteica ieteikumus darbam jaunajai vadītājai. “Rosinu pievērst uzmanību drošībai “Pienenītes” bērnu rotaļu laukumā - vietām ap rotaļu figūrām, jo, kā zināms, bērnu traumatisms ir ļoti liels,” sacīja J.Zilkalne.
I.Dovgāne amatā tiks apstiprināta jūlija domes sēdē mēneša beigās.
— Līga Vīksna

Citu datumu laikraksti

 • Pārdošanu atliek

  Pārdošanu atliek  4

  SIA “Alūksnes nami” iecerētajā pārdošanā vakar Alūksnes novada domes sēdē bija pavērsiens – domes priekšsēdētājs Arturs Dukulis rosināja jautājumu...

 • Alūksne īsumā

  Ziemeri ◆ No 28.jūnija sakarā ar tilta avārijas stāvokli līdz ekspertu slēdzienam un turpmāko lēmumu pieņemšanai VAS “Latvijas valsts ceļi” Alūksnes...

 • Uz Mārkalnes ceļa sākušies remontdarbi

  SIA “8 CBR” ir sākuši remontdarbus uz valsts autoceļa Kolberģis–Ponkuļi posmā no Lāzberģa līdz Mārkalnei. Būvnieki aicina autovadītājus būt...