Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bez maksas var saņemt jaunu publikāciju par Eiropas Savienību

Eiropas Komisijas delegācija Latvijā laidusi klajā jaunu publikāciju par Eiropas Savienību: "Derīgi zināt! Dažas lietas, ko ir vērts zināt, ja Latvija iestāsies Eiropas Savienībā".

Eiropas Komisijas delegācija Latvijā laidusi klajā jaunu publikāciju par Eiropas Savienību: "Derīgi zināt! Dažas lietas, ko ir vērts zināt, ja Latvija iestāsies Eiropas Savienībā". Šī ir pirmā no sērijā "Noskaidro!" iznākušajām publikācijām.
"Grāmatā "Derīgi zināt!" apkopota praktiska informācija desmit sabiedrības grupām: izglītības darbiniekiem, jauniešiem, lauksaimniekiem, patērētājiem, pensionāriem, uzņēmējiem, darba ņēmējiem, zinātniekiem, valsts vai pašvaldību darbiniekiem un vecākiem. Publikācijā atrodama informācija par dažādām programmām, stipendijām, pensionēšanās nosacījumiem, nodokļu politiku, tiesībām strādāt, bērnu tiesību aizsardzību un daudziem citiem jautājumiem," informē Eiropas Komisijas delegācijas Latvijā Preses un informācijas nodaļas vadītāja Inese Stepiņa.
Ikvienu, kas vēlas saņemt šo publikāciju, aicina apmeklēt Eiropas Savienības (ES) Informācijas centru un saņemt šo publikāciju (Rīga, Basteja bulvārī 14). Interesentiem, kas dzīvo ārpus Rīgas, ir iespēja publikāciju saņemt arī pa pastu, piezvanot uz ES Informācijas centru pa telefonu 7212611.

Citu datumu laikraksti