Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brīvdienās skolotāji aktīvi strādā

Skolēniem brīvdienas, bet skolu dzīvē aktivitātes turpinās.

Skolēniem brīvdienas, bet skolu dzīvē aktivitātes turpinās.
Alūksnes rajona izglītības pārvaldes vadītāja Ināra Līdaciņa informē, ka vakar Alūksnes sākumskolā pulcējās sākumskolas skolotāju metodiskā apvienība un sprieda par skolēnu zināšanu vērtēšanu 1. līdz 4.klasē, pieredzi darbā ar pašvērtēšanas kartēm un skolotāju radošajiem darbiem.
Šodien Alūksnes sākumskolā notiks seminārs - kursi klašu audzinātāju metodisko apvienību vadītājiem “Bērns skolā”, ko vadīs izglītības centra “Ģimenei un skolai” speciālisti no Rīgas.
Rīt Alūksnes ģimnāzijas telpās tiksies mājturības skolotāju metodiskā apvienība un apvienības vadītājas Guntas Tučas vadībā runās par pieredzi, kas gūta metodisko apvienību seminārā Bauskas rajonā. Vienlaikus ar šo pasākumu notiks seminārs - kursi angļu valodas skolotājiem, ko organizē metodiskās apvienības vadītāja Lilita Spirka.
23.oktobrī notiks rajona metodisko apvienību vadītāju informatīvā sanāksme, kuras galvenās tēmas ir darba plānošana un skolotāju tālākizglītība.
24.oktobrī ģimnāzijā latviešu valodas metodisko apvienību pulcinās apvienības vadītāja Aija Arāja, lai runātu par centralizēto eksāmenu 9.klasēm, gatavošanos centralizētajiem eksāmeniem 12. klasēs un par darbu ar jaunajām mācību grāmatām 10. līdz 12. klasē.
24.oktobrī skolu valdes zālē tiek aicināti skolēni un skolotāji, lai runātu par jautājumiem, kas saistīti ar skolu pašpārvaldi.

Citu datumu laikraksti

  • Rotaļas turpinās

    Pirms nepilna mēneša Latvija teica jāvārdu Eiropai. Var likties, ka atpakaļceļa nav, nenovēršama ir eiropeisko labumu un nesmukumu ienākšana mūsu...

  • Ir vērts iepazīt kaimiņzemes neparasto šarmu

    Gudri ļaudis saka, ka Igauniju vajag sākt aplūkot no paugurainās dienvidu puses. Tās daba un klimatiskie apstākļi ir gandrīz tādi paši kā pie mums -...

  • Kolekcionē krūzes un senlaicīgas lietas

    Trapeniešu Lanas un Zigurda Safranoviču vaļasprieks jau četrus gadus ir krūzīšu kolekcionēšana. Viņi lepojas ar vairāk nekā 70 dažāda izmēra un...