Būs augstskolas informatīvā diena

Alūksnes vidusskolas zālē 9.jūnijā būs Starptautiskās praktiskās psiholoģijas augstskolas informatīvā diena, uz kuru aicināti visi interesenti.

Alūksnes vidusskolas zālē 9.jūnijā būs Starptautiskās praktiskās psiholoģijas augstskolas (SPPA) informatīvā diena, uz kuru aicināti visi interesenti. "Alūksnes Ziņās" jau rakstījām, ka šī augstskola vēlas izvērst savu darbību arī Alūksnes rajonā.
"24.maijā SPPA pārstāvji tikās ar Alūksnes pilsētas domes vadību, lai pārrunātu iespēju Alūksnē atvērt konsultāciju centru. Šomēnes tā bija jau otrās augstskolas tikšanās ar domes vadību, jo arī Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas pārstāvji viesojās domē. SPPA vadība tikās arī ar Alūksnes vidusskolas direktori Viju Puzuli. Ja Alūksnes rajona cilvēki būs ieinteresēti sākt mācības šajā augstskolā, SPPA īrēs telpas vidusskolā, tad plānots, ka konsultāciju centrs Alūksnē būs atvērts sestdienās un svētdienās," stāsta Alūksnes pilsētas domes izglītības, kultūras un sporta darba organizatore Iveta Kovtuņenko.
Viņa vērtē, ja dzimtajā pilsētā topošajam studentam ir augstskola, viņam ir iespēja studēt arī uz vietas, tādējādi maksājot tikai studiju maksu un netērējot līdzekļus ceļam, pārtikai un dzīvošanai galvaspilsētā. "SPPA interesenti varēs apgūt profesijas tulks - tulkotājs, tulks - referents, praktiskais psihologs, reklāmas un sabiedrisko attiecību menedžeris, uzņēmuma vadītājs, projektu vadītājs un datordizainers," saka I.Kovtuņenko.
SPPA informatīvā diena būs no pulksten 11.00 līdz 15.00. Tās laikā varēs gūt informāciju par studiju procesu un aplūkot Datordizaina fakultātes studentu darbus. Interesenti sīkāku informāciju par SPPA var gūt arī internetā (www.sppa.lv).

Citu datumu laikraksti

  • Pirmsskolas izglītības iestāde svinēs 40. dzimšanas dienu

    Alsviķu pagasta pirmsskolas izglītības iestāde “Saulīte” gatavojas 40 gadu jubilejai, to svinēs 3.jūnijā. “Dzimšanas dienas gaidīšana sākās jau...

  • Jūnijs būs silts un saulains

    Jūnijā Latvijā lielākoties gaidāms saulains un sauss laiks, kopumā mēneša vidējā gaisa temperatūra gaidāma līdz vienam grādam virs normas.Jūnijā...

  • Kļūdu labojums

    Laikraksta “Alūksnes Ziņas” 21.maija numurā rakstā “Gatavojas Keggi Velo” pasākumam ir neprecizitāte.Laikraksta "Alūksnes Ziņas" 21.maija numurā...