Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būs konkurss "Ģimnāzists un Ģimnāziste"

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā no 15. līdz 20. novembrim risināsies tradicionālais konkurss ""Ģimnāzists un Ģimnāziste".

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā no 15. līdz 20. novembrim risināsies tradicionālais konkurss ""Ģimnāzists un Ģimnāziste". Tas būs veltīts Latvijas Republikas 85.gadu jubilejai, tādēļ tā moto būs "Es, latvietis, Latvijas 85.gadu jubilejā - pasaulē".
Konkursā ģimnāzistiem ir iespēja parādīt atraktivitāti, izdomu, prasmes un talantus. No 15. līdz 20.novembrim dalībnieki veiks dažādus uzdevumus, krājot punktus, bet noslēguma pasākums būs 20.novembrī pulksten 18.00.
"Pasākuma laikā ģimnāzijā viesosies ārzemju viesi, saistībā ar Antras Strazdas un Guntas Tučas projektu "Es dzīvoju, tāpēc ka es ēdu". Viņi vēros arī konkursu. Pēc tam skolas pedagogi, konkursa žūrija un ārzemju viesi ir aicināti uz kopēju pasēdēšanu un savstarpēju domu apmaiņu ne tikai par konkursu, bet arī citām problēmām," stāsta E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas direktora vietniece audzināšanas darbā Inese Ločmele.

Citu datumu laikraksti